Skocz do zawartości
Forum

ania1988

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Polska

Osiągnięcia ania1988

0

Reputacja

  1. Badania na ureoplasmę, mykoplasmę, chlamydię oraz wymaz z pochwy wyszły ok. Zostało jeszcze hpv i kłykciny, ale to drogie badanie, więc póki co muszę odpuścić
  2. Hej, czekam na wyniki badań mykoplasma, ureoplasma i chlamydia, które mają być w środę. Jak to żadne z nich to pójdę zrobić badanie na HPV (bo jest drogie) - ale mnie bardziej martwią okolice intymne niż te narośle na języku.
  3. Z językiem nie wiem, ale na sromie wg gin to może być HPV, chlamydia, mykoplasma, ureoplasma czy jeszcze jedno z nazwy podobne... Dostałam też tabletki na "odrobaczenie" i w sumie tyle.
  4. Tyle, że mnie te i inne zmiany na sromie swędzą i to bardzo... W środę idę do gin to się okaże, co to jest... Póki co w cytologii wyszło mi zapalenie/stan zapalny, a w badaniu moczu bakterie...
  5. Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Od listopada chodzę po ginekologach i próbuję znaleźć rozwiązanie moich problemów, a mianowicie - czuję ciągłe swędzenie, pieczenie i ból na wargach sromowych, wokół nich i przy wejściu do pochwy. Do tego zrobiła mi się jakaś wysypka - nit to takie grudki, ni kropki, która odstaje od powierzchni warg sromowych. Ponadto mam wrażenie, że wari się naciągneły, zniekształciły, są takie cieniutkie, błyszczące i piekące. Mam też wrażenie, że na wejściu do pochwy i przy wejściu do cewki moczowej pojawiły się takie jakby "języczki", odstające kawałki tkanki. Jakiś miesiąc temu zauważyłam też takie brodawki, czy też narośla na języku i popod nim. Ponadto mam Hashimoto i każda tocząca się we mnie choroba nasila objawy ze strony tarczycy. Do tej pory lekarki leczyły mnie na infekcje bakteryjne, grzybicze i opryszczkę. Miałam różne maści, kremy, globulki, a nawet antybiotyki, po których okropnie bolał mnie brzuch. Leki, które stosowałam (a nazwy jeszcze pamiętam): Gynalgin, Gynoxin, Macmiror, Hascovir, Tantum Rosa, Clothrimasol, Iladian direkt... Jak jeszcze sobie coś przypomnę to dopiszę. Bardzo proszę o pomoc, bo aktualna ginekolog twierdzi, że nic nie widzi, a mnie to piecze i boli tak, że żyć się odechciewa. Boję się, bo tyle naczytałam o raku i HPV, kłykcinach... Wizyta u ginekologa dopiero pod koniec kwietnia... Co to może być? Załączam zdjęcia - mam nadzieję, że coś pomogą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...