Skocz do zawartości
Forum

ania144

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    krakow

Osiągnięcia ania144

0

Reputacja

  1. Za dwa dni (05.04) mam się zgłosić na kolejny pomiar beta-hcg i dopiero po jego wyniku zrobią usg
  2. Ciąża napewno ponieważ w dniu (31.03) poziom beta-hcg wynosi 786,2 a dwa dni później (02.04) wynosi 1480,5 na skali wychodzi 5-6tydzien
  3. Witam, mam pytanie ponieważ lekarz na usg stwierdził że na 50% mam ciążę pozamaciczna i nie jasno odpowiadał na moje pytania. Mianowicie jestem w 3tygodniu ciąży od zapłodnienia a od ostatniej miesiączki 5tydzień usg wykonane w 4tygodniu + 5dni, lekarz zobaczył w jamie macicy pecherzyk lub pseudopecherzyk Ciążowy o wymiarach 3mm i dodał ze jajowód lewy powiększony z obecnością zmiany o wejrzeniu pęcherzyka żółltkowego o średnicy 4,5mm, jajowód wypełniony treścią płynną. Jajnik lewy z obecnością zmiany mogącej odpowiadać torbieli pęcherzyka żółtkowego o średnicy 22mm. testy ciążowe dodatnie a beta hcg odpowiadającą 5tygodniowi. Moje pytanie czy nie za wcześnie zostało wykonane usg i czy jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciąży pozamacicznej? To jest moja druga ciąża pierwsza bez komplikacji jedyne co to miałam torbiele na prawym jajniku w Rozmiarze 5x6cm w pierwszej ciąży i mniej więcej pojawiające co roku w podobnych rozmiarach. Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam Anna
  4. Witam mam pytanie zażywam tabletki antykoncepcyjne od 2lat teraz miałam Małe zamieszanie i podczas zażywania w środku opakowania pominelam 4tabletki (gdzie normalnie współżycia bez zabezpieczenia) i kontynuowałam je dalej i nie robiąc przerwy między tym opakowaniem a następnym, gdzie w następnym opakowaniu w połowie dostałam miesiączkę jedno dniowa i do dwóch dniach znowu na dwa dni. Zrobiłam dwa testy ciążowe na który jest gruba kreska a druga jest mało widoczna jak cień wiec odstawiłam tabletki na piersiach pojawiły się niebieskie żyłki i na brzuchu jedna dłuższa Grubsza żyłka czy jest możliwość żebym była w ciąży?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...