Skocz do zawartości
Forum

Ania0493

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Ania0493

0

Reputacja

  1. Witam. Dziś dostałam miesiączki i zauważyłam, że poza krwią pojawiają się czasem malutkie fragmenty jasnego nabłonka, nie są one duże maksymalnie kilka mm do 1 cm. Czy coś takiego jest normalne, czy powinno mnie to zaniepokoić? Wątpię aby wcześniej się coś takiego pojawiało, zazwyczaj przy okresie pojawiały się skrzepy krwi, jednak raczej nie nabłonki. Dodam, że mam niewielką nadżerkę, a niedawno wykonywana cytologia wyszła prawidłowo. O ile ma to jakiś związek. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  2. Witam. Od pewnego czasu zauważyłam, że mój mocz zmienił swój zapach. Można w nim wyczuć woń tego co jadłam jakiś czas temu. Bardzo mnie to zaniepokoiło. Spotkaliście się z czymś takim? To normalne?
  3. Od prawie 2 miesięcy przyjmuję lek antydepresyjny, a dokładnie Nexpram 10 mg, w dawce pół tabletki co 2 dni. Pytanie, czy ten lek może wpłynąć na wynik testu ciążowego z moczu? (Spotkałam się z różnymi opiniami o fałszywie dodatnich wynikach) A jeśli tak, to czy ma to również wpływ na wynik testu na poziom HCG z krwi? Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...