Angelika32

Mężczyzna, 35 lat, Katowice

O SOBIE:

Mama 9-miesięcznego dziecka

Lista postów użytkownika
Angelika32

Re: Ślub bez obrączek?

Temat trochę stary. Jak wybrnęliście z tej sytuacji? Mieliście obrączkę na ślubie czy też zrezygnowaliście z nich?

Angelika32

Re: czy duzo wydajecie na ubrania?

Kiedyś wydawałam dużo pieniędzy na ubrania, ale odkąd jestem mamą, zmieniły mi się priorytety. Teraz więcej wydaję na wyprawkę dla swojego dziecka niż na ubrania dla mnie :)

Angelika32

Re: Papierosy w ciąży

Nie będę Cię oceniała. Powiem tylko, że wierze, że dla swojego dziecka rzucisz papierosy. Mam nadzieję, ze Twoje dziecko będzie motorem napędowym tej zmiany :)

Angelika32

Re: Czy wiesz, jak walczyć z bólem gardła?

Dla mnie i mojego dziecka często stosuję dodatkowo płukanie gardła solą lub rumiankiem. Spróbujcie to na sobie i Waszych dzieciach. Pomoże to usunąć wydzielinę

Angelika32

Re: Jaką salę weselną wybrać?

Fajnie wybrać klimatyczną salę weselną, z dużym tarasem. Fajnie jakby był mały kącik zabaw dla dzieci. A taras po to, aby goście mogli wyjść na papierosa i odświeżyć się między kolejnymi toastami i tańcami :)

Angelika32

Re: Ślub tematyczny

Jaki byś chciała motyw tematyczny na weselu? Hmm, nigdy nie byłam na takim, ale może to fajne urozmaicenie. Wszystko też zależy od motywu - część może być kontrowersyjna - ich bym nie polecała. Myślę, że ludzie młodzi, tacy jak ja, zaakceptują takie urozmaicenie. Co do starszych ludzi - to zależy.

Angelika32

Re: Piosenki na pierwszy taniec

Bardzo podoba mi się piosenka - Dancing to the end of love Leonarda Cohena. Opowiada o miłości dwojga ludzi. Jest powolna, stonowana.
Dzieci i goście weselni oglądający potem po latach film z wesela będą z pewnością miło wspominać ten taniec.

Angelika32

Re: Kim chcieliście zostać jako dzieci?

Może oryginalnie, ale jak ja byłam dzieckiem, to chciałam zostać strazaczką i ratować starszych ludzi i dzieci przed ogniem.
Swoja drogą proszę admina o usunięcie poprzedniego posta - użytkownika Karbid, bo jest niestosowny.

Angelika32

Re: Ubranka z taniej odzieży dla dziecka

Nie masz co się przejmować. Kupuj w tych sklepach z używaną odzież dla swojego dziecka. Nikogo nie powinno obchodzić, gdzie kupujesz ubranka. Sama często chodzę w takie miejsca i kupuję różne ubranka dla mojego niemowlaka.

Angelika32

Re: ząbkowanie niemowlaka

Ja tez słyszałam o gryzakach i delikatnych szczoteczkach do zębów, ale nie testowałam ich.

Angelika32

Re: szkodliwośc perfum u niemowlaka

Dokładnie, zgadzam się RzakeL. Jak babcia wie, że będzie się bawiła z dzieckiem, to albo niech nie perfumuje się, albo niech nie pozwala dziecku na to, aby oblizywało jej perfumy. Mogą one zawierać substancje szkodliwe dla delikatnego dziecka.

Angelika32

Re: Planowanie płci dziecka

Hmm, nie wiedziałam o tego typu praktykach - z tym, że żeńskie plemniki żyją dłużej. Zawsze myślałam, że jest szansa pół na pół, widocznie nie uważałam na lekcjach biologii :) Jeśli to prawda, że da się "ustawić" płeć dziecka, to teraz już wiem, jak to robią moi znajomi :)

Angelika32

Re: ubranka dla alergika

Widzę, że nikt nie pomógł do tego czasu. Więc odświeżę Ci temat :)
Ja wpisywałam w Google w stylu "ubranka dla dzieci z alergią", znalazłam coś, ale ceny mnie przeraziły. 400 zł za piżamę dla dziecka to jest (jak dla mnie) stanowczo za dużo. Nie wiem, jak tu mogę pomóc. Odświeżę temat, to może ktoś Ci coś doradzi :)

Angelika32

Re: Problemy ze snem u dziecka

Hmm, a jakieś rzeczy typu czytanie bajek dziecku przechodzą? Może jak dziecko poczuje więź z rodzicem tuż przed snem, to będzie lepiej spało?

Angelika32

Re: kaszel u 3 latka

Płukanie gardła dziecka - jakiś rumianek, może wodą z solą? Chodzi o to, żeby usuwać wydzielinę na bieżąco. Leki dla dziecka mogę nie wystarczyć.