Skocz do zawartości
Forum

Angelika1993

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wągrowiec

Osiągnięcia Angelika1993

0

Reputacja

  1. Witam mam bardzo duzy problem i z desperacji szukam juz pomocy na forum. Mam dopiero 23lata. Otoz w lutym 2016 urodzilam dziecko. Moje problemy i pierwsze objawy pojawily sie w okolicach czerwca gdy poszlam na silownie(wtedy jeszcze o tym nie wiedzialam) otoz po cwiczeniach odczuwam straszny ból w podbszuszu i krzyzu. Tak samo zreszta jest gdy nosze na rekach swoje dziecko. Po kilku nie udanych diagnozach od roznych ginekologow trafilam na Dr Rajewskiego z Poznania pracującego na polnej. Po kilku noe trafnie wystawionych diagnozach przez niego wkoncu stwierdzil ze mam obnizajaca sie macice i zespol przekrwienia biernego macicy. Na tą chwile ból jest tak duzy ze nie moge normalnie fukcjonowac w czasie dnia i uprawiac seksu juz od ponad pół roku... przy orgrazmie ból sie strasznie nasila. Kontaktowalam się ostatnio z profesorem z Bialegostoku ktory zajmuje sie zespolem biernego przekrwienia miednicy niestety to bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania a terminy ma na prawie rok naprzod i stwierdzil ze to nie mozliwe w tak mlodym wieku i ze nie mozna tego stwierdzi bez zadnego rezonansu itd i ze diagnoza jest napewno mylna.Pan Rajewski mimo mydlenia mi oczow i checi" pomocy" od kilki miesiecy nie zrobil nic. A ja juz nie mam sił nie moge nawet normalnie funkcjownowac bez bolu. Mial ktoś podobny przypadek ? Moze ma ktos namiar na dobrego specjaliste w Poznaniu albo w wielkopolsce. Bardzo prosze o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...