Skocz do zawartości
Forum

angela6667

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bydgoszcz

Osiągnięcia angela6667

0

Reputacja

  1. W wieku 21 :) i wytrwałabym nawet dalej... ale poznałam wyjątkowego faceta :D i tylko jednemu się oddałam ;)
  2. angela6667

    Połykanie spermy

    Do odważnych świat należy :) Mam ten sam problem co Ty...i tez czekam na ten moment kiedy się przełamię... Za pierwszym razem kiedy odważyłam się wziąć mu do buzi, skończył we mnie i nawet nic nie poczułam, że połknęłam, nawet nie wiedziałam że doszedł. :D Myślałam że nigdy nie spróbuję, ale postanowiłam sobie że zrobie mu tak tylko z miłości temu jedynemu właśnie który na mnie zasłuży. Jednak smak i zapach spermy też mnie odraża. Nie potrafię się przełamać, choćbym chciała. Z czasem dam radę, bo chce żeby było mu ze mną bosko ale nie wiem kiedy tak się stanie... Próbuj pomału, jak poczujesz że dochodzi i ma wytrysk - tylko chwilę przytrzymaj go w buzi, potem dokończ ręką...i za każdym razem podnoś coraz wyżej poprzeczkę. Odrobina po odrobince...
  3. Od 13 roku życia zaczęły pojawiać się u mnie problemy trądzikowe. Zaczęłam je wyciskać, z dnia na dzień powstawało ich coraz więcej. Pewnego razu próbując wycisnąć wągry-utworzyła mi się mała krosta która z czasem sie powiększyła do rozmiaru 1cm szerokości-na twarzy pod prawym kącikiem ust. Wygląda to na znamię ale chcę to usunąć...Tylko jak??? Drugi przypadek powstał mi na środku czoła, z tymże chyba jeszcze gorszy :( Zatem powstała krosta w której został nie wyciśnięty wągier i z biegiem czasu stwardniał i zrósł się wraz ze skórą. Bardzo mi to przeszkadza i wyglada nie ładnie. Co z tym zrobić??? :(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...