Skocz do zawartości
Forum

angela2121

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bajeczna

Osiągnięcia angela2121

0

Reputacja

  1. Mam 22 lata i jestem w 20tc :) Niestety jeszcze nie znam płci dziecka :/ Wizytę mam w połowie grudnia ale ciekawość mnie gryzie :) Na początku ciąży piłam dużo soku pomarańczowego ... Od miesiąca jem bardzo dużo słodkiego :)
  2. Dziś mija 2 tygodnie jak nie mam miesiączki.[b]denerwuje się co raz bardziej....niech ktoś coś mądrego mi napisze na ten temat.[/b]Czekam :(
  3. Wiem o tym ale na razie nic nie poradzę,ponieważ nie ma mnie obecnie w kraju,wizyta u ginekologa-nie możliwa a test hm... nie mam kiedy podjechać po niego bo pracuję od rana do wieczora. A może to jednak tylko zaburzenia hormonalne?! Nie wiem już sama ;( POMOCY
  4. Czy powinnam się przejmować? Schudłam 2 kg-miesiączka nadal nie wystąpiła,mam duży apetyt na słodycze oraz owoce.....??????? Bardzo dużo śpie....o co tutaj chodzi? pomocy !!!!
  5. dziękuję za odpowiedzi,niestety obecnie nie ma mnie w kraju więc pójdę do gina jak wrócę. I oczywiście dam znać.
  6. Witam.Mam 21 lat. 24 czerwca pojawiła mi się miesiączka,24 lipca także mi się pojawiła,14 sierpnia tylko z rana pojawił mi brązowy śluz,jest 29 sierpnia a nadal nie mam miesiączki. Dodam że współżyłam i nadal współżyje z narzeczonym.Zawsze mamy sex przerywany.Proszę o szybką odpowiedz ponieważ bardzo to przeżywam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...