Skocz do zawartości
Forum

aneta123456789

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia aneta123456789

0

Reputacja

  1. Od ponad pół roku stosuję Sylvie 20, wszystko było dobrze, żadnych skutków ubocznych. Jednak od kilku dni czuję jakbym traciła czucie skóry na łydce. Robiłam badania, morfologia, hormony, krzepliwość, wszystko wyszło w normie. Czy ma to jakiś związek z antykoncepcją?
  2. Poczas 7 dniowej przerwy, ostatniego dnia, kochałam się z chłopakiem. 8 dnia normalnie przyjęłam tabletke z kolejnego blistra. Ale około 8 dnia brania tabletek wzięłam Gripex max, ktory zawiera paracetamol. Czy jeśli plemniki żyją kilka dni jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży?
  3. Poczas 7 dniowej przerwy, ostatniego dnia, kochałam się z chłopakiem. 8 dnia normalnie przyjęłam tabletke z kolejnego blistra. Ale około 8 dnia brania tabletek wzięłam Gripex max, ktory zawiera paracetamol. Czy jeśli plemniki żyją ok 7 dni jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży?
  4. Biore regularnie, co do minuty moglabym nawet powiedzieć, ale mam jakies dziwne przeczucia. No i pojawil sie u mnie bialy śluz, choć to nie musi byc oznakiem ciąży, ale moze byc.
  5. Biorę tabletki antykoncepcyjne jednoskladnikowe (Sylvie20). Współżyłam ostatniego dnia 7dniowej przerwy z wytryskiem w środku. Czy moge być w ciąży?
  6. nie, jak klęczałam to zaczęło mnie szczypać i kłuć. obszar nie większy niz wielkości dłoni
  7. Kilka miesięcy temu poczułam uszczypnięcie (kilkukrotne) na skórze obok kolana. Na drugi dzień, bardzo bolało i okazało się że nie mam w tym miejscu czucia. Nie powróciło ono do tej pory a minęło około 3 miesiące. Czy to może być coś poważnego?
  8. Czy jeśli przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne (2 składnikowe) i brałam je niezgodnie z kierunkiem strzałek i dniami tygodnia to co się stanie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...