Skocz do zawartości
Forum

aneczka113

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia aneczka113

0

Reputacja

  1. No nie wiem czy tak od razu ci sie bedzie chciało rzygać po kilku dniach=) może za bardzo to do siebie juz wziełaś i masz widzi misie ...a może tak dla pewności do lekarza i wtedy bedziesz wiedziała czy coś innego w tobie nie siedzi
  2. Taa tylko ciekawa jestem ile on będzie dojrzewał =) az mu te zęby same ugniją.Gadać można na wiele sposobów on i tak nic sobie z tego nie robi lub dla świetego spokoju powie ok ide do dentysty . Wkoło i zawsze z tym samym rezultatem. Do sklepu po ciuchy bo nie ma w czym chodzić też trzeba prosić .
  3. sztuczna szczeka ? kojarzycie tą reklamę pedigree ? już mu nawet mówiłam że bedzie musiał to kupić za chwilę i gryźć bo chyba nie chce mieć takiej szczeny jak te pieski w reklamie . To teraz paskudnik sie śmieje ze bedzie taką miał na ślubie ...
  4. Mój narzeczony nie pojdzie do dentysty w żadnym wypadku.Zęby ma w stanie opłakanym naprawdę.Mówię mu ze ja też muszę jeszcze iść bo czasem raz nie wystarczy wiadomo=)Umówiłam mu2 razy wizytę u bardzo miłego i dobrego dentysty,nic z tego nie poszedł wstydu sie najadłam.On woli dopieścić swoje nowe auto niż zadbać o siebie. jak namówić go po dobroci
  5. aneczka113

    Fenomen Natalii Siwiec

    Ja też nie wiem ... po co o niej piszą kto to jest .Polazła do playboya ze swoja sztuczna dupa haha.Ostatnio ogladałam jakieś kabarety i oczywiście zbliżenie na widownie i kto? pani siwiec . wczoraj patrze na onet i siwiec w tunice za 900 zl i butach za 3 tys .nie powiem ale ladniejsza tunike kupie za mniejsze pieniażki . Wszędzie pani Siwiec. Dobra może brzydka nie jest ,są tylko te nieudane po zabiegach hihi żartuje=)
  6. =) w ciaży nie byłam nie jestem nie stosuje żadnych leków sterydów hormonów ale wyczytałam coś że możliwe jest podłoże genetyczne .no to trudno tylko co robić żeby wiecej tego nie było
  7. nie wiem czemu ale u kogoś jakoś bardziej mi sie podoba =)osobiscie bym w taka kiece nie wlazła
  8. mi sie podoba ale nie kiedy ten" odrost" ma 10 -15 cm od głowy i reszta równo na blond . Sama mysle zrobic sobie delikatne ombre na końcach =)tak bardzo delikatnie
  9. nie no wiem jak wygladaja rozstepy ...nogi mi nie puchna nie mam z nimi problemów no chyba że przez sucha skóre ,ale staram sie smarować nóżki balsamem masłem do ciała czy neutrogeną.i o co tu chodzi
  10. Ostatnio zauważyłam rozstepy na łydkach ,ciut wyżej kolan i po bokach ud.moja waga utrzymuje się w miejscu. jakie są inne przyczyny oprócz tych zmian wagi i ciąży.Bo raczej na łydce to trochę dziwne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...