Skocz do zawartości
Forum

Alala1234

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Łódź

Osiągnięcia Alala1234

0

Reputacja

  1. Uprawiałam seks z moim chłopakiem w dniach płodnych, oczywiście do wytrysku nie doszło ale czytałam że w prejakulacie znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. Od tygodnia boli mnie prawy jajnik i okres spóźnia mi się 2 dni. Zrobiłam test po dniu spodziewanej miesiączce i wyszedł negatywny. Czy możliwe że test się pomylił?
  2. Czy możliwe że jestem w ciąży? Okres miałam 30 sierpnia i trwał 3 dni. Cykl trwa ok 22 dni. Kochałam się z moim chłopakiem 5,6,7 wrzesień tylko nie dochodził we mnie. Jedynie 7 jakby mu coś uleciało ale nie jest pewien... Doszedł potem na zewnątrz. W ten sam dzień kochałam się z nim drugi raz i wcześniej go nie umyl po pierwszym razie. Kiedy mogę zrobić test jeżeli okres mam dostać we środe? Proszę o odpowiedź, bardzo dziękuje
  3. Uprawiałam seks z moim chłopakiem ( 4 dni przed planowaną miesiączką) bez zabezpieczenia, ale nie skończył we mnie. Mój cykl trwa 21 dni. Jednak okres spóźnił się 5 dni i teraz miałam tylko 2 dni krwawienia. Wiem że w prejakulacie znajdują się plemniki, boję się że jestem w ciąży, jest to możliwe ?
  4. Uprawiałam seks z moim chłopakiem ( 4 dni przed planowaną miesiączką) bez zabezpieczenia, ale nie skończył we mnie. Mój cykl trwa 21 dni. Jednak okres spóźnił się 5 dni i teraz miałam tylko 2 dni krwawienia. Wiem że w prejakulacie znajdują się plemniki, czy możliwe że jestem w ciąży?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...