Skocz do zawartości
Forum

Agusia9607

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Zamość

Osiągnięcia Agusia9607

0

Reputacja

  1. Niestety nie damy Ci odpowiedzi czy jestes w ciazy czy nie:P opisane objawy pojawiaja sie na poczatku ciazy,ale moga byc tez spowodowane czym innym,chociazby stresem. Zrob test, jesli nie dostaniesz mieisaczki w danym dniu. Możesz kupic tez test super czuly, podobno juz po 7 dniach wykazuje ciaze, ale ja nie stosowalam wiec nie wiem czy to dziala:) tak czy tak,najpewniejszy bedzie test w dniu spodziewanej miesiaczki
  2. Ciaza jest mozliwa. A co do objawow, to bardzo malo prawdopodobne zeby pojawily sie tak wczesnie. Myślę ze sa one wywolane tym,ze myslisz o ciazy. Ja objawy zauwazylam dopiero od dnia spodziewanej miesiaczki, gdzie bolal mnie brzuch tak jakby miala sie pojawic,a jejnie bylo:) doszla okropna sennosc i bol piersi.
  3. Witam. Chcialabym zapytac czy USG robione na poczatku ciazy wyznacza prawdopodobny dzien zaplodnienia? 25 kwietnia bylam na pierwszym usg, pokazalo 7tydzien 1dzien ciazy. Wedlug ostatniej miesiaczki powinien byc 7tydz 3dzien. Czy moge miec pewnosc ktorego dnia zaszlam w ciążę?
  4. A uprawialas seks w tym czasie od ostatniej miesiaczki?:D
  5. Agusia9607

    Seks a ciąża

    Nie ma za co. Napisz, jak bedziesz pewna :)
  6. Agusia9607

    Seks a ciąża

    Nie mozesz zakladac, ze mialas dni nieplodne.. metoda kalendarzykowa sprawdza sie w cyklach ktore nie sa krotsze niz 26 dni i to nie zawsze, a Ty masz srednio 23dni, takze nie powinnas sie tym sugerowac. Nie chce Cie stresowac. Zrob jeszcze jutro test.
  7. Agusia9607

    Seks a ciąża

    Nie stresuj sie. Jesli nie jestes pewna czy partner nie skonczyl w Tobie , to zapytaj go o to,moze to Cie uspokoi. Test juz powinien pokazac ew ciaze, ale dla pewnosci zrob jeszcze jeden. Jesli nadal nic nie wykarze, a miesiaczka sie nie pojawi,idz do.ginekologa.
  8. Agusia9607

    Seks a ciąża

    To po prostu Ci sie spoznia okres. Nie ma sie co stresowac, skoro testy negatywne, a poza tym zabezpieczalas sie prezerwatywa, ktora nie pekla ,ani nic z tych rzeczy. Spokojnie, to sie zdarza . Mi opoznial sie 10 dni kiedys.
  9. Agusia9607

    Seks a ciąża

    A robilas test po terminie spodziewanej miesiaczki?
  10. Agusia9607

    Seks a ciąża

    Miesiaczka sie przesunela :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...