Skocz do zawartości
Forum

agusia017

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    poznań

Osiągnięcia agusia017

0

Reputacja

  1. wczesniej brałam regularnie tabletki przez 2 lata ale pech chciał ze nie miałm recepty i 4 dni pózniej wzięłam tabletke anty(po 7 dniowej przerwie) i w 4 dzien to byl czwartek kochałam sie z chłopakiem ale on skonczył na zewnątrz 5 dnia wziełam 2tabletki i potem juz normalnie codziennie o tej samej porze . a w poniedz i we wtorek bolały mnie jajniki a 3 dni pózniej dostałam krwawienia czerwono brązowego które trwa już 5 dzień najbardziej nasila sie jak jestem w toalecie to leci taka ciemno czerwona krew czy to moga byc skutki tabletek przez to ze nie były zabrane regularnie czy ciąża ,ale innych objawów niemam?i martwie się co to moze być?
  2. Czy jest szansa że mogło dojść do zapłodnienia po przerwie z odstawienia .biore od 2 lat tabletki anty sylvie 30 po skończonym opakowaniu miałam 7 dniowa przerwę(okres z odstawienia,zaczelo mi sie w srode a skonczylo w niedziele)pon 8 dnia powinnam wziasc kolejna ale niestety nie miałam takiej możliwosci i dopiero 12 dnia wzięłam(licząc od pierwszego dnia pzrerwy z odstawienia) a 11 dnia kochałam się z chłopakiem(wytrysk był na zewnatrz ale i też nie od razu)spóżniłam się z tabletka o 4dni aby ja zabrać. wziełam juz 8 tabletek i pojawiły sie brazowo czerwone plamy w sluzie czy to normalne przy braniu tabletek?
  3. Czy jest szansa że mogło dojść do zapłodnienia po przerwie z odstawienia .biore od 2 lat tabletki anty sylvie 30 po skończonym opakowaniu miałam 7 dniowa przerwę(okres z odstawienia,zaczelo mi sie w srode a skonczylo w niedziele)pon 8 dnia powinnam wziasc kolejna ale niestety nie miałam takiej możliwosci i dopiero 12 dnia wzięłam(licząc od pierwszego dnia pzrerwy z odstawienia) a 11 dnia kochałam się z chłopakiem(wytrysk był na zewnatrz ale i też nie od razu)spóżniłam się z tabletka o 4dni aby ja zabrać.
  4. Witam biore od 2 lat tabletki SYLVIE 30 cały czas brałam regularnie ale w zeszłym tygodniu od poniedzialku do niedzieli mialam 7 dni przerwe w poniedzialek 29 .01 powinnam zaczac nowe opakowanie ale niestety niemiałam możliwosci gdyz musialam udac sie do ginekologa po recepte i dopiero wziełam wczoraj w piatek a w czwartek kochałam sie z chłopakiem ale on skonczył na zewnatrz ale nie we mnie i tez nie od razu.od piatku wiem ze musze uzywac dodatkowego zabezpieczenia tylko zastanawiam sie przez ile dni 7 czy caly miesiac?i zastanawiam sie po ilu dniach po odsawieniu tabletek dochodzi do owulacji czy w tym okresie pzrerwy 7 dni czy w 8 dniu moze byc owulacja czy musi minac jakis okres czasu aby wszystko sie wyregulowałao po tabletakach z góry bardzo dziękuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...