Skocz do zawartości
Forum

aguś533

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Polska

Osiągnięcia aguś533

0

Reputacja

  1. Witam jestem na tym forum proza pierwszy mam problem ze swoim zachowaniem i nie umiem zapanować nad tym. Jestem osobą która się wszystkim do okola przejmuje i wszystkimi,bardzo łatwo mnie wyprowadzi z równowagi byle problem się pojawi i ja już wybucham krzyczę obwiniam wszystkich a kiedy mi nerwy przejdą to żałuje tego co powiedziałam i ze w ogóle się odezwałam.Pracuje razem z mężem za granicom mam 2 dziec które zostawiam w domu pod opiekom babci z którą moja córka nie może się za bardzo dogadać w sensie[ ze nie mówi wszystko babci ci chce usłyszeć i dowiedzieć a córka nie chce jej nic powiedzieć raczej powtarzać w kółko jedno i to samo to wiec jak jest taka sytuacja to dostaje co dzień telefon ze mam zjechać do domu a jak jej nerwy przejdą to dzwoni żeby nie wracać mnie takie sytuacje doprowadzają do szaleństwa jestem wtedy wściekła czepiam się wszystkiego i wszystkich wyzywam płacze w takiej sytuacje nie wiem co mam robić i najgorsze jest to że zawsze się sięgnie mojemu mężowi który jest nic nie winien a później jak się wszystko ułoży to ochłonę i żałuje tego co powiedziałam bardzo sobie biorę czyjeś słowa do głowy.Nie chce się tak zachowywać ale tez nie potrafię nad tym zapanować a takich sytuacji jest więcej nie wiem co to jest tęsknota za dziećmi czy też prac tak na mnie działam nie ukrywam nie chce już tu pracować chciała bym być już w domu z dziećmi cieszyć się nowym domem ale muszę tu być bo chcemy z mężem podbudować się finansowo bo dopiero co dom skończyliśmy a wszystko się zawsze dzieje jak tylko wyjadę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...