Skocz do zawartości
Forum

Agus298

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraszkowice

Osiągnięcia Agus298

0

Reputacja

  1. No to wlaśnie tez o to pytam ! bo lekarz mi nic nie mówił o 5 tylko o "100" kto pyta nie błądzi :) po to jest to forum
  2. dodam tez że zrobiłam to badanie dlatego bo miałam wrażenie że mam pewne objawy, może jestem w gorącej wodzie kąpana ale wolałam zrobić pewne badanie i wiedzieć. Tylko teraz nie potrafię tego odczytać a lekarz dopiero za 2 tygodnie będzie...a chciałabym wiedzieć, więc w miarę możliwości proszę o pomoc :)
  3. mam nieregularne cykle.. teraz zrobilam 2 dni po spodziewanej miesiaczce ktorej nie dostalam. wiadomo co oznaczaja te wyniki?? bo nie znam sie na tym lekarz mi powiedzial ze wszystko co powyzej 100 to ciaza tylko ze ja mam cos z zerem po przecinku. ???
  4. Miałam pobraną krew wynik badań : Hcg Beta 0,341 mIU/ml waartosc referencyjna [0,1] czy to wynik pozytywny czy negatywny ?
  5. Witam ! Miałam robione badanie Hcg Beta i wynik wyszedl mi taki: Hcg Beta 0,341 mIU/ml wartosci referencyjne [0,1] co to oznacza ? poniewaz chcialabym wiedziec czy jestem w ciazy czy nie a nie wiem jak interpretowac te wyniki, a lekarza mam dopiero za 2 tygodnie, poniewaz teraz Swieta. Prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...