Skocz do zawartości
Forum

AGUS2178

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    haj....

Osiągnięcia AGUS2178

0

Reputacja

  1. Witam.Chciałam się dowiedzieć ile czasu żyją plemniki w ciele kobiety.czy możliwe jest abym była w ciąży po stosunku ,który miał miejsce w niedzielę(wytrysk na zewnątrz), a dziś prawdopodobnie mam owulację(skurcze w podbrzuszu).Dodam że mam nieregularną miesiączkę (ostatnią miałam 22.04.2012) .Za ile czasu powinnam wykonać test ciążowy?Pozdrawiam
  2. wszystko się da spróbuje do innego sie przepisać, a test robiłam -negatywny ale robiłam po południu.
  3. byłam , po porodzie zaczeły sie zaburzenia,mam duza nadwage i lekarze składaja na nadwage dlatego mam zaburzenia.hormony na zaburzenia tylko dawali, ze wogole rozregulowało się, i przytyłam duzo.pojde do ginekologa ,zapisałam sie ale dopiero w lipcu termin pierwszy.
  4. Witam.Zawsze miałam nieregularną miesiączkę,czasami 5 miesięcy nie miałam okresu. ostatnia miałam 22 kwietnia,więc juz mi się spóznia ponad 3 tygodnie.Wczoraj myślałam że juz przyszła bo pojawiło się jasnoczerwone krwawienie, ale dzis nic nie leci, tylko pobolewa w podbrzuszu jak na miesiączkę.Czy to mogło byc krwawienie implantacyjne?po jakim czasie powinnam zrobić test ciązowy?proszę o odpowiedż
×
×
  • Dodaj nową pozycję...