Skocz do zawartości
Forum

Agnes1906

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Stalowa Wola

Osiągnięcia Agnes1906

0

Reputacja

  1. Ja rowniez zmieniam tabletki, bo wydaje mi się, ze moje humorki już osiągają zenitu, ale zobaczymy, czy to przez hormony, czy przez to, ze jestem zołzą;p A i jeszcze jedno pytanko: robiąc 7 dniową przerwę zabiezpieczałas sie potem prezerwatywą przez kolejne 7 dni od pierwszej tabletki?
  2. Też sama doszłam do takiego wniosku, a Twoje słowa są tylko dla mnie utwierdzeniem w tej decyzji. Nie chce sobie zaburzać już rutynowego cyklu, nie lubię zmian;) Jesteś zadowolona ze zmiany tabletek?
  3. Ryzyko jest takie jak szansa wygrania w totka. Gdybym za każdym razem patrzyła mojemu na ręce czy przypadkiem sobie penisa nie poprawiał i nie umył rąk, to bym zwariowała chyba po 2 dniach. Nie martw się, ryzyko jest małe, plemniki, aż takie sprytne nie są
  4. Agnes1906

    Pieczenie po stosunku

    Używacie prezerwatywy? Może jest na nią uczulony?
  5. Skoro brałaś regularnie całe pierwsze opakowanie, to teoretycznie byłaś już chroniona od 1 tabletki (plamienia nie zmniejszają Ci ochrony, to tylko taki skutek uboczny, Twój organizm przyzwyczaja się do obecności hormonów, prawdopodobnie w tym miesiącu już ich nie będzie plamić) Rozpoczynając jutro 2 op. jesteś już zupełnie , od razu chroniona. mówię z własnego 1,5 rocznego doswiadczenia przyjmowania tabletek;)
  6. Witam wszystkich, zarówno ekspertów jak i forumowiczów;) Przeczytałam wiele możliwych forum na temat zmiany tabletek antykoncepcyjnych, ale nie uzyskałam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Otóż po 8 msc brania Microgynon 21 ginekolog z racji mojego młodego wieku i moim uskarżeń na humorki zmieniła mi tabletki z M21 na Vibin Mini. Ja jednak NIE WIEM KIEDY ZACZĄĆ brać nowe opakowanie, bo zupełnie zapomniałam o to zapytać ginekolog, a na forach piszą różnie, a mi zależy na skutecznej ochronie.Dodam, że pomiędzy dwoma ostatnimi miesiącami nie zrobiłam przerwy na krwawienie z odstawienia(zapomniałam wziąc tabletki w 3 tyg i ulotka nakazała mi nie robić przerwy) Więc, czy ktoś wie, kiedy powinam wziać Vibin Mini? 1. Po 7 dniowej przerwie, w czasie której wystąpi krwawienie po M21 2.Czy w pierwszy dzień krwawienia? Dziękuje za wszystkie opinie, bo możliwości wizyty u ginekologa nie mam, gdyż jestem za granicą;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...