Skocz do zawartości
Forum

agag1004

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    grudziądz

Osiągnięcia agag1004

0

Reputacja

  1. chciałabym... tylko dlaczego trzeciego dnia od zrobienia pierwszego testu dostałam miesiączkę??? co oznaczają te testy??? POMÓŻCIE!
  2. nie wiem czy testy te są pozytywne... proszę o opinie.
  3. to nie był jeden test a 6 i z trzech innych firm... pierwszy zrobiłam 17.10. był najmocniejszy a ten dzis rano okazał się najsłabszy i wystąpiła miesiączka... innych objawów nie mam biorąc pod uwagę poronienie... jesli jest to faktycznie ciąża... chyba pozostaje mi jednak cierpliwosć i nadzieja że testy się nie mylą... jesli mogę tak napisać... a ja jestem tą jedną z kobiet miesiączkujących w początkującym okresie ciąży...
  4. Witam. Dokładnie 3 dni temu zrobiłam kilka testów ciążowych i okazały się... słabe... ale uważam że pozytywne... a dzis rano dostałam miesiączkę... czy więc okres może wykazać hormony ciążowe w testach??? o co chodzi??? proszę o pomoc specjalisty gdyż mieszkam w Anglii a tu do dwunastego tygodnia nie uznają ciąży lecz tłumaczą że to tylko! zapłodnienie i praktycznie na każde pytanie słyszę odpowiedź PROSZĘ CZEKAĆ ... ale na co??? chcę wiedzieć... mam już czteroletnią sliczną dziewczynkę a chciałabym już drugie dziecko...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...