Skocz do zawartości
Forum

aga0731

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    kraków

Osiągnięcia aga0731

0

Reputacja

  1. Witam Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeżeli miesiączkę mam stosunkowo regularną cykl trwa 28-29 dni, ostatnią miałam 29.03, od 15.04 do około 22.04 zauważyłam wydzielanie się śluzu, 21.04 uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia, skończył na zewnątrz, okres już mi się spóźnia 3 dni, nie wiem co mam myśleć. Na początku kwietnia miałam bardzo poważną operacje, była ona źródłem stresu i niepewności, czy to mogło wpłynąć na przesunięcie się cyklu owulacyjnego tak, że podczas stosunku mogło dojść do zapłodnienia
  2. Witam Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeżeli miesiączkę mam stosunkowo regularną cykl trwa 28-29 dni, ostatnią miałam 29.03, od 15.04 do około 22.04 zauważyłam wydzielanie się śluzu, 21.04 uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia, skończył na zewnątrz, okres już mi się spóźnia 3 dni, nie wiem co mam myśleć. Na początku kwietnia miałam bardzo poważną operacje, była ona źródłem stresu i niepewności, czy to mogło wpłynąć na przesunięcie się cyklu owulacyjnego tak, że podczas stosunku mogło dojść do zapłodnienia?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...