Skocz do zawartości
Forum

adunia222

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Turek

Osiągnięcia adunia222

0

Reputacja

  1. Witam! Ostatni okres miałam 4.02. Ostatnio moje cykle nie są zbyt regularne, ale trwają około 26-28 dni. W ostatni poniedziałek miałam owulację (przynajmniej tak mi się wydaje, czułam ból owulacyjny, był to 18.02). Dzień przed kochałam się z chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy która nie pękła i nie zsunęła się. Jednak od dwóch bolą mnie plecy i mięśnie, mam gorączkę (około 37-37,5), czuję się osłabiona, mam katar i boli mnie gardło. Wczoraj dodatkowo wyczułam, że moje sutki stały się wrażliwe, przy dotknięciu czuję ból. Niepokoi mnie to. Nie wystąpiły raczej żadne bóle podbrzusza, ogólnie bolą mnie mięśnie i plecy, więc każdy ból interpretowałam tym. Czy mogę być w ciąży? Czy objawy w postaci bólu piersi mogą pojawić się tak wcześnie? Czytałam, że mogą wystąpić około tydzień po zapłodnieniu, kiedy dochodzi do zagnieżdżenia zarodka... Proszę o pomoc. Dodam jeszcze, że od paru miesięcy żyję w ciągłym stresie, cały czas znajduję u siebie kolejne objawy i panikuję. Myślę, że to w dużej mierze wpłynęło na rozregulowanie okresu. Mam mało śluzu, tylko odrobinę białego, typowego dla dni niepłodnych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...