Skocz do zawartości
Forum

Adula001

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    niemcy

Osiągnięcia Adula001

0

Reputacja

  1. Dokładnie 4 dni przed spodziewaną miesiączką współżyłam z moim partnerem bez zabezpieczenia (stosunek zakończył się wytryskiem), a dziś czyli dokładnie 1 dzień przed spodziewanym okresem dostałam lekkiego krwawienia o lekko brązowym kolorze czasami czerwonym przypominający krwawienie miesiączkowe. W moim przypadku miesiączki zazwyczaj trwają 4 dni i nie są regularne i ciężko jest mi obliczyć kiedy mam dni płodne, kiedy nie. Czy to krwawienie , które u mnie może oznaczać ciąże? Będę wdzięczna za odpowiedź
  2. Dokładnie 4 dni przed spodziewaną miesiączką współżyłam z moim partnerem bez zabezpieczenia (stosunek zakończył się wytryskiem), a dziś czyli dokładnie 1 dzień przed spodziewanym okresem dostałam lekkiego krwawienia o lekko brązowym kolorze czasami czerwonym przypominający krwawienie miesiączkowe. W moim przypadku miesiączki zazwyczaj trwają 4 dni i nie są regularne i ciężko jest mi obliczyć kiedy mam dni płodne, kiedy nie. Czy to krwawienie , które u mnie może oznaczać ciąże? Proszę o odpowiedź
  3. Dokładnie 4 dni przed spodziewaną miesiączką współżyłam z moim partnerem bez zabezpieczenia (stosunek zakończył się wytryskiem), a dziś czyli dokładnie 1 dzień przed spodziewanym okresem dostałam lekkiego krwawienia o lekko brązowym kolorze czasami czerwonym przypominający krwawienie miesiączkowe. W moim przypadku miesiączki zazwyczaj trwają 4 dni i nie są regularne i ciężko jest mi obliczyć kiedy mam dni płodne, kiedy nie. Czy to krwawienie , które u mnie może oznaczać ciąże?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...