Skocz do zawartości
Forum

Adrian222

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Adrian222

0

Reputacja

  1. Adrian222

    Stosunek

    6 dzień bez okresu. Co jest najbardziej prawdopodobne??? Do 18 brakuje jej roku a mi pół. Ma okresowe bóle brzucha. Można wykluczyć ciąże?
  2. Adrian222

    Stosunek

    Okres spóźnia się już 4 dni i boli ja brzuch Co robić oprócz powiedzenia rodzicom i pójścia do lekarza
  3. Adrian222

    Stosunek

    Przede mną nikt nie narobił syfu i problemu tego jestem pewny. Co mamy robić
  4. Adrian222

    Stosunek

    Cały czas ja boli lewy jajnik i podbrzusze. Zaczęły się podobno lekkie upływy albo coś w tym stylu. Ból nie przechodzi od tych kilku dni. Do ginekologa nie pójdziemy bo gdy jej mama się dowie ze nie jest już dziewica to zabije ja a potem mnie
  5. Adrian222

    Stosunek

    ~STOSUNEK18 musiałeś wsadzić jej penisa z brudną gumą i bez lubrykanta poślizgowego, stąd nastąpiło zatarcie pochwy i zakażenie pizdy i całego narządu rodnego. Niestety bez gina i antybiotyku się nie obejdzie. Guma była czysta i z lubrykantem poslizgowym
  6. Adrian222

    Stosunek

    Witam. Ja i moja dziewczyna mamy 17 lat a już niedługo 18. Jesteśmy bardzo odpowiedzialni oraz długo ze sobą jesteśmy. Ponad 2 lata. Zdecydowaliśmy się na początku roku na pierwszy stosunek. Aż do 3 razu było wszystko okej. Prezerwatywa zawsze lekko się zsuwala ale zawsze ja poprawiałem j wszystko kontrolowałem. Około dwa tygodnie temu była podobna sytuacja. Po skończeniu wyjąłem penisa z pochwy, prezerwatywa była lekko zwinięta i zawinięta do środka czym bardzo się wystraszyłem bo wyglądało to jakby miała dziurę. Dodatkowo była na niej ta wydzielina z środka pochwy na w górnych częściej penisa na prezerwatywie. Jeden dosyć zlepiony kawałek reszty widać nie było. Jesteśmy bardzo ostrożni. Tabletek nie bierze do tej pory wszystko było dobrze. Po tym stosunku poszedłem do łazienki i napełniłem prezerwatywę woda żeby zobaczyć czy przypadkiem nie było dziury. Nigdzie nie poleciała nawet kropla. Jednak od ostatniego piątku (tj 15.03.2019) odczuwa nieregularny ból lewego jajnika. Trochę się stresujemy ze jednak coś poszło nie tak. Okres zaczyna się jej za 9 dni. Ktoś wie czym ten ból może być spowodowany. I jak się dowiedzieć o co chodzi bez wizyty u ginekologa???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...