Skocz do zawartości
Forum

Adrian123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Białystok

Osiągnięcia Adrian123

0

Reputacja

  1. Dokładnie mam takie same zdanie, i powiem jej mamie żeby tak zrobić a nie straszyć sądami i policją po co na swoją córkę nasyłać policję nie rozumiem w ogóle, najpierw zaproponuje rozmowę z całą rodziną i niech każdy się wypowie co mu w mojej dziewczynie przeszkadza.
  2. Witam wszystkich, założyłem ten wątek bo mam pewien problem, mam dziewczynę która ma prawie 16lat rodzinę ma normalną w porządku ale ona nie potrafi się porozumieć z rodzicami dochodzi nawet do tego że ich wyzywa od najgorszych rodzice nie wytrzymują dzwonią do mnie żebym pomógł że sprawę dadzą do sądu itd. A ja zupełnie nie wiem co mam zrobić, wiem tylko że nie ma sensu mieszać w to sąd bo tylko pogorszy sytuację, mówiłem jej rozmawiałem z nią żeby tak nie robiła bo rodzice są najważniejsi ważniejsi nawet ode mnie ale ona dalej robi te niestworzone rzeczy a ja musze potem słuchać że ją gdzieś oddadzą, dlatego piszę tutaj i proszę o jakieś rady co można by było zrobić żeby relację pomiędzy córką a matką się poprawiły.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...