Skocz do zawartości
Forum

admin111

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Radom

Osiągnięcia admin111

0

Reputacja

  1. Witam, Półtora roku biorę tabletki antykoncepcyjne Zoely. Jestem jednak osobą, która w przyszłości będzie chciała mieć dzieci i stąd moje pytania. Czy zażywanie tabletek wpłynie jakoś na moje późniejsze zajście w ciążę? Czy w celu poprawienia organizmu wskazane jest odstawienie tabletek na jakiś czas i ponowne ich wznowienie? W jaki sposób mogę sprawdzić czy wszystko z moim organizmem w porządku? Dodam, że jedynym skutkiem ubocznym jest pobolewanie piersi. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  2. Witam, Półtora roku biorę tabletki antykoncepcyjne Zoely. Jestem jednak osobą, która w przyszłości będzie chciała mieć dzieci i stąd moje pytania. Czy zażywanie tabletek wpłynie jakoś na moje późniejsze zajście w ciążę? Czy w celu poprawienia organizmu wskazane jest odstawienie tabletek na jakiś czas i ponowne ich wznowienie? W jaki sposób mogę sprawdzić czy wszystko z moim organizmem w porządku? Dodam, że jedynym skutkiem ubocznym jest pobolewanie piersi. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...