Skocz do zawartości
Forum

adam571

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    łódź

Osiągnięcia adam571

0

Reputacja

  1. Takie w którym rusza się całe ciało i jeśli nie lubisz siłowni to możesz: biegać jeździć na rowerze, na rolkach, konno, narty, łyżwy, skakanka. Takie po prostu gdzie każdy mięsień zostanie wprawiony w ruch nawet jeśli tego nie czujesz. No i mega ważna sprawa systematyczność, nie ma, że się nie chcę albo, że jutro poćwiczę, to niedopuszczalne:)
  2. Czy krem z filtrem 6 to za mało na początek wakacji i opalania??czy to w ogóle coś daję??
  3. Zrób coś szalonego, pojedz w podróż, sama, znajdź nowe hobby np. jazda konna. Działaj nie rozmyślaj.
  4. Za mało mam informacji żeby cokolwiek Ci doradzić, bo np. nie wiem jaki cel chcesz osiągnąć.Wszystkie działania jakie podejmujemy musimy podejmować z głową. Co to znaczy? 1. Odpowiedni trening na cały tydzień. 2. Dieta 3.Odpowiednio dobrane suplementy/odżywki I tutaj zaczynają się schody nawet jeżeli chcemy CI pomóc. jakie to były treningi? Jakie efekty? Ile ważysz? Jaki wzrost? Dieta czyli np. ja stosuje odstawienie węglowodanów i próbuje odżywiać swój organizm tylko białkami. Posiłki 5-6 razy dziennie. Od razu wspomnę, że stosowanie kreatyny nie wpływa na nasz organizm w negatywny sposób ani na nerki ani na inne narządy, przeczytaj sobie artykuł: http://www.bcaa.pl/wiedza/odzywki-i-suplementy/12,suplementacja-kreatyna-a-praca-nerek.html pamiętajmy, że wszystko jest dla ludzi z głową.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...