Skocz do zawartości
Forum

Adam122

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Ełk

Osiągnięcia Adam122

0

Reputacja

  1. Aktualnie przemywam twarz woda i szarym.mydłem przedtem używałem płynu cetaphil. Oczywiście spróbuję tego o czym mówisz dzięki za każdą rade;) a co do trądziku różowatego tez o tym.myślałem, czytałem itd no i porównując przypadki innych ludzi to.u mnie jest to.łagodne ale uporczywe nie mam wielu wyprysków bywa taki okres ze jest masakra a.w tej chwili np.jest to znośne i mało Widoczne tez zauważyłem ze zależy to od pory roku, zmiany klimatu, zimąna ogół ostyga ale.skóra jest przesuszona wiosna latem skóra robi się tłusta i objawy się nasilają.
  2. Witam, Mam 24 lata od kilku lat zmagam się z zaczerwienieniami skóry Twarzy kilkukrotnie radziłem i konsultowalem się różnych dermatologów bez większego skutku :( a mój problem staje się coraz bardziej uporczywy. Mam w okolicach policzków, nosa zaczerwienienia na.których czasem pojawiają się małe krostki z któryc. Wydobywa się jakby woda często jest też tak że zanika wszystko a.potem znów powraca zauważyłem że występują popękane naczynka ale bez tragedii podejrzewano ŁZS, problemy naczynkowe skóry itd Czasem jest tak, że wygląda to tragicznie i musze stosować lekkie podkłady by jakoś ludzko wyglądać. Używałem juz maści sterydowych, antybiotyków,płynów do oczyszczania skóry, niektóre pomagały na chwile a niektóre pogarszaly stan. Czasem też jest tak, ze w tych miejscach występuje swędzenie nie uporczywe bo.opanowuje się i nie drapie. Dermatolodzy nie.wykonali żadnych zadowalających czynności liczyłem na pobranie biopsji skóry do badania ale.niestety się nie.doczekałem. Co robić? Jak z tym walczyć?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...