Skocz do zawartości
Forum

adam113

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Chorzów

Osiągnięcia adam113

0

Reputacja

  1. Witam, mam 19 lat wrost 173 waga 74kg. Aktywny fizycznie, do czasu "kontuzji" Po ok. 2-3 tyg od czasu kontuzji przybrałem na masie z 65 do 74kg. Obecnie tryb życia siedzący, gdyż na pod koniec listopada ćwicząc brzuch i partie rąk na drążku, "przepaliłem" swoje mięśnie brzucha, na następny dzień wyskoczył "powiększony gruczoł w lewej pachwinie" na następny dzień poszedłem do lekarza z obawem przepukliny, lecz stwierdził że to powiększony węzeł chłonny, aczkolwiek dał mi skierowanie na badania, których nie wykonałem z braku czasu, a z każdym dniem kulka się pomniejszała, aż znikła. Stwierdziłem, że poczekam, odpocznę od treningów i się zregeneruje. Minęło już kilka miesięcy i co prawda ból ustał, ale moje mięśnie brzucha i rąk są bardzo osłabione, odczuwam ból w rękach (przedramie, biceps) przy noszeniu paru kg. Przez ten okres moje uda, brzuch zalały się tłuszczem, a z boku brzucha wyskoczyły 3 fałdki. Obecnie mam zamiar wykonać badania, z którymi będę mógł skierować się do chirurga. Na zajęciach żywienia, dowiedziałem się że to zła dieta, a należę do "tzw. tadków nie jadków" Moje pytanie jaką dietę mógłbym zastosować w opisanym przypadku i czy jest możliwość wznowienia treningów z bardzo dużym osłabieniem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...