Skocz do zawartości
Forum

Adam007

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Choszczno

Osiągnięcia Adam007

0

Reputacja

  1. Chociaż zacząłem się teraz śmiać , czuje jak by po prostu emocje były zablokowane i ta pustka w głowie. Nie wiem czy po prostu nie udać się do psychoterapeuty.
  2. Wydaję mi się , że może być to spowodowane Anhedonią , ekspert Mgr L. Polsakiewicz-Grzesiczek podpowiedziała mi na tym portalu ,aby udać się do psychoterapeuty i dowiedzieć się co jest tego przyczyną. Mam takie pytanko są na to jakieś leki ? Najbardziej nęka mnie pustka w głowie.
  3. Dzięki za miłą radę i zazdroszczę samopoczucia , bo widać , że jesteś bardzo wesołym człowiekiem ;). Co do tego myślenia mam z tym troszkę problemów bo gdy chce sobie przypomnieć miłe dzieciństwo po prostu mam "pustkę w głowie" i to mnie dręczy , a dzieciństwo miałem normalne.
  4. Nie mam pojęcia , początkowo może czułem stres , ale teraz wgl. tego nie odczuwam. Mam takie mętlik w głowie po prostu podczas rozmowy nawet nie potrafię myśleć , a uczucia po mnie spływają. Mam problem z wyobrażeniem sobie czegoś i podczas rozmowy występuje również ta pustka w głowie i obojętność. Jak by nic mnie nie obchodziło. Słyszałem , również o dopaminie odpowiadający za nerwy.
  5. Nowa szkoła i znajomi , nie mogę dostosować się do klasy , ale nie wiem czy to akurat jest wina tego , ponieważ powoli przyzwyczajam się do nowej klasy ( chociaż mi się tak wydaje ). Problemy zaczęły wzrastać po rozpoczęciu nowego roku szkolnego . Straciłem nie dawno uczucia , nawet nie wiem dlaczego , było to naglę , teraz wszystko wydaje mi się obojętne i bez uczuć , nawet nie mogę myśleć bo mam pustki w głowie. Nie potrafię teraz dobrze komunikować się ze znajomymi , robię to bez uczuć i sympatii . Kiedyś tego nie było. Potrafiłem innym okazać uczucia nawet podczas rozmowy lub pomóc.
  6. Witam mam na imię Adam i mam pewien problem. Od pewnego czasu nie czuje uczuć , wszystko jest mi obojętne , nie czuje szczęścia , przyjemności z rzeczy materialnych , nie czuje gniewu i strachu. Nie mogę nawet myśleć mam tzw. "pustkę w głowie" , czuję się jak maszyna bez uczuć , tylko aby funkcjonować. Kilka miesięcy temu tych problemów nie miałem. Byłem radosny i czerpałem przyjemność z życia i bardzo dużo okazywałem uczucia innym. Czy są jakieś leki ? Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...