Skocz do zawartości
Forum

Abc123

Użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Abc123

0

Reputacja

  1. dodam że mam jakieś krosty tam i jak zacznę drapać to ciężko przestać
  2. mam niecałe 30 lat, jestem strasznie chudy i wysoki (według tych wskaźników na granicy niedowagi). Prowadzę siedzący tryb życia a moja jedyna aktywność fizyczna to jazda na rowerze (dosyć intensywna). Praca także siedząca. Nie wiem od kiedy to mi dokucza ale jest coraz gorzej, siedzenie dosłownie sprawia mi silny dyskomfort i nie są to hemoroidy, to jest w tym miejscu gdzie wystają te kości miedniczne jak się siedzi na pośladkach. Jak przykladowo usiądę na łóżku i jedną nogę podwinę pod pośladek jakby po turecku to dosłownie czuję kość miednicy na kostce. Z racji że nie mam praktycznie tłuszczu to siedzę na tych kościach dosłownie... i tu jest problem bo z racji mojego stylu życia teraz te miejsca są bolesne, utrudniają mi życie. Dyskomfort opisałbym jako intensywne pieczenie w tych miejscach ale to już jest raczej ból nie dyskomfort. Nie wiem co robić, czy jakaś maść na to może pomóc? Dziękuję za porady.
  3. Abc123

    Krew na papierze

    Próbowałem zadać pytanie do lekarzy ale zostało zignorowane, może dlatego, że nie podałem losowy numer telefonu, nie wiem. Miałem kiedyś poważny problem z wypróżnianiem, skończyło się nawet wizytą w szpitalu i nie chcę wchodzić w szczegóły ale skończyło się tym, że miałem jak to określił lekarz rozszczepienie odbytu, mówił coś o chirurgu ale ja raz że byłem w szoku a dwa pozbyłem się problemu i zapomniałem o tym. Obecnie od dłuższego czasu widzę krew na papierze, czasami jest jej na prawdę sporo, sam nie wiem co robić. Trochę wstydliwa sytuacja tym bardziej, że większość lekarzy to kobiety i mam opory z pójściem z tym do lekarza. Wydaje mi się, że to jest związane z tym rozszczepieniem bo prowadzę siedzący tryb życia, ew rower który raczej na to nie pomaga, do tego mam nawyk, że długo siedzę, cóż, na sedesie. Zawsze też po tym krwawieniu powiedzmy, tak jakby szczypie mnie to miejsce. Problem w tym, że krew to nie jest zabawa i trochę się obawiam czy to nie jest krew z jelita. Czy można jakoś sprawdzić, czy to jest krew z jelita czy tylko krwawienie zewnętrzne z tego dawnego urazu który być może się odnawia? Dziękuję za porady.
  4. Proszę o pomoc nie wiem co się ze mną dzieje jestem po zatorze jelita chyba grubego bo nie miałem operacji tylko ech ręcznie usuwali mi to, prawie cały czas choć zmieniłem dietę i dużo piję wody i jem warzywa i owoce mam uczucie jakby worka zamiast brzucha, czuje dyskomfort taki ciągle po prostu prawie cały czas bolą mnie flaki to nie jest ból brzucha. Teraz złapała mnie taka jakby kolka że nie mogę spać przy każdym poruszenbarałemiu taki kłujący ból momaentami baardzo intensywny ale to chyba nie wyrostek bo mogę podnieść nogę. Jestem pod wpływem dużego stresu od dawna ale czegoś takiego (tego zatoru) w życiu nie miałem. Przy cokrcoo jest mi o tym pisiać aleminaiecoję że otrzymam pomoc od specjalisty, boję się ze to coś poważnego a wstydzę się iść do lekarza z tym wszystkim tym bardziej że w szpitalu po czymś takim od razu odesłano mnie do domu. Zdaje sobie sprawę że to może być skutek długotrwałego stresu ale miałem zator jelita... bardzo się boję nie wiem co robić tym bardziej że pomimo leków które dostalem i zmiany diety niedługo po tym zatorze znowu ledwo się ech... Wypróżnilem. Laktuloze jeszcze biorę a dulcobis przestałem tak jak w ulotce. Proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...