Skocz do zawartości
Forum

880915AZS

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Piaseczno

Osiągnięcia 880915AZS

0

Reputacja

  1. Jakiś czas temu zatrzymała mnie policja kryminalna i przed osadzeniem dwóch panów głośno rozprawiali na temat tego co czuje osoba w momencie kiedy chce się powiesić pół żartem pół serio dowiedziałem się że w momencie kiedy pentla sie już zacisnie i nie ma odwrotu to jest takie uczucie jak by ktoś nas gonił i nie jesteśmy w stanie uciec w momencie kiedy sie poddajemy nastepuje zgon.
  2. Nie ma sensu marnować życia na rozmyślanie o jakiejś dziewce ;-) jak na tym wspaniałym swiecie inne wspaniałe dziewki które za niewielką opłata sprawia ze poczujesz sie jak normalny facet a nie jak piza ;-) albo jestes mięsożercą na szczycie lancucha pokarmowefgo albo pokarmem.. Kino + obiad + prezent + kolacja = duzo straconego czasu i efekty jak widac a tak 300 - 600 i czujesz sie doceniony i urozmaicasz zycie nowym posilkiem.. Tylko pamietaj tanie mieso psy jedza..
  3. Identyczne objawy nękały również mnie :'( https://portal.abczdrowie.pl/pytania/silny-obrzek-ust, rok temu poszedłem do Alergologa oczywiaszczo prywatnie koszt 150 zl pani po 20 sekundach stwierdzila opryszczke wypisala mi receptę na Taconal i Heviran. Po użyciu Taconalu piekło jak diabli i obrzęk się tylko nasilił a po Heviranie spalem 18 godzin na dobę jakoś sezon alergicznych minął ratowalem się na własną rękę maścią Herpex i Alantan było lepiej ale piekło nadal :-) Tydzień temu znów się zaczęło poszedłem do innego Alergologa tym razem pan zrobił mi testy skurne 30 alergenów badania wykazały Histaminę, Dwa rodzaje Roztocza i drzewa : topola, wierzba, olcha, leszczyna. Dostałem receptę na tabletki Rupafin krople do oczu Cusicrom 4% oraz Dicortineff i masc Elocom. Po 12 godzinach wszelkie objawy alergii ustapily. Polecam również profilaktyczne używanie maści Blistex, Czuje się jak młody Bóg :-D Wiedza warta w tym roku 400 zl, łącznie 700 zl plus ból.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...