Skocz do zawartości
Forum

7777777

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wrocław

Osiągnięcia 7777777

0

Reputacja

  1. Witam .... Mój puls jest różny : oscyluje miedzy 55-96/min Ciśnienie mam raczej prawidłowe , tzn: od 118-135-140/70-85. Odztawiłam Bisocard przy arytmii (brałam dawki od 2.5-7,5 mg/kg)..., ponieważ kreciło mi sie w głowie, miałam omdlenia , uczucie ciagłego zmeczenia i ,,niemocy,,...zmuszałam sie do jakichkolwiek czynnosci-ospałosc ) Puls czasami spadał mi nawet do 48-46?min. Powiedziałam kardiologowi a on kazał mi brać -przygotowując do ablacji- tylko Pradaxa 2xdziennie po 150 mg. i magnez normalnie dalej zażywam z potasem albo z wit B na zmianę. Czy puls 90-96 miesci sie w normie ?
  2. Jestem już 6 lat po rozwodzie , ale dalej związana wyrzutami sumienia , ze porzuciłam dom, rodzinę (dzieci są dorosłe i samodzielne z daleka ode mnie )...tyle złego zaznałam od byłego męża a dalej czuje się winna , że to ja odeszłam , ja złożyłam pozew rozwodowy ...kobieta , która doświadczyła każdego rodzaju przemocy w mniejszym czy większym stopniu , która została zakwalifikowana do Grupy Wsparcia dla Kobiet z Przemocą w Rodzinie ..., która chodziła do psychiatry, psychologa od 2003 roku..., która nabawiła się depresji, bulimii...i to przez męża któremu nie chciało się pracować na rodzinę , wpadł w długi obarczając nimi wszystkich ....macho ....Po 25 latach chorego, nienormalnego związku postanowiłam zawalczyć o siebie , ale brakuje mi już sił ...czeka mnie ablacja serca...w wyniku arytmii-stresów..., a ja mam jeszcze wyrzuty sumienia ?? Bo ksiądz każe wybaczyć, ...wrócic , dać szansę ...a synowie wręcz zabraniają ! Co robić ????
×
×
  • Dodaj nową pozycję...