69karolcia69

Kobieta, 31 lat, poznan

O SOBIE:

...

Lista postów użytkownika
69karolcia69

Re: Plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

dziekuje kochana za uspokojenie :) jeszcze dla uspokojenia zrobilam dzisiaj test z krwi HCG i wynik mam ujemny wiec wiem ze to napewno nie ciaza :) i tak jak piszesz tabletki biore dlugo jestem z nich naprawde zadowolona i przestrzegam wszystkich zasad :) bo wiem czym grozi ich nie przestrzeganie... wiec w poniedzialek jak bede u lekarza to mu powiem zeby jeszcze raz sie przygladnal tej nadzerce i grzybicy... bo cytologi nie moze mi teraz i tak zrobic bo jestem na tydzien przed krwawieniem..

69karolcia69

Re: Plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

dziekuje za uspokojenie :) bo juz sie przerazilam ze to moze byc ciaza :( a przyznam szczerze ze naprawde jestem bardzo ostrozna jezeli chodzi o przyjmowanie tabletek i nawet moj lekarz jest zadowolony ze mnie :) zadnych zapomnien, biegunek, wymiotow, lekow oslabiajacych dzialanie itp.

69karolcia69

Re: Plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

a myslisz ze to plamienie bylo zwiazane z nadzerka?? a nie czyms innym?? bo mowie pojawilo sie 2 raz u mnie przez tyle lat brania tabletek i w zasadzie pierwszy raz jak sie pojawilo to mialam stan zapalny a teraz jak sie pojawilo to leczylam akurat grzybicze zapalenie pochwy..

69karolcia69

Re: Plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

Plamienia sie pojawily dopiero 2 raz wiec nie widze powodu zeby przez to rezygnowac z tabletek anty tymbardziej ze ja nie tylko je zazywam by chronily mnie przed ciaza ale z tego powodu ze moje okresy trwaly po 12 dni i dluzej.. a moj lekarz nie widzi przeciwskazan do brania tabletek anty majac nadzerke..

69karolcia69

Re: Plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

Tych plamien nie mam co miesiac.. ostatnio 2 miesiace temu pojawilo sie 1 dniowe i wtedy lekarz ustalil stan zapalny ktory wyleczylam lekami w minionym miesiacu bylo wszystko dobrze zadnych plamien nie bylo jednak na bawilam sie grzybiczego stanu zapalenia pochwy i z tego mi przepisal Gyno-femidazol i Abiofem i w trakcie brania tego Gyno-femidazol pojawila sie delikatna krew bardziej brunatnego koloru i po 3 godzinach minelo... nadzerke mialam juz raz zamrazana i lekarz narazie nie chce po raz kolejny zamrazac.. usg jest prawidlowe.. cytologia jedynie nie jest prawidlowa... a tabletki anty biore 5 lat i jestem z nich zadowolona wiec nie chce przerwac ich brania...

69karolcia69

Plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

Witam... mam takie pytanie bo kiedyś jak byłam na wizycie u mojego lekarza to przepisał mi Exacyl w razie gdyby się pojawiło nie prawidłowe krwawienie i przyznam szczerze że wcześniej nie stosowałam go aż w sumie do teraz... 2 miesiące temu mniej więcej w połowie brania tabletek Cilest (a biore je juz 5 rok) pojawiła się u mnie krew więc od razu przypomniałam sobie o tych tabletkach wzięłam 1 i krwawienie ustąpiło (na drugi dzień już go nie było aż do pojawienia się normalnego krwawienia w czasie 7 dniowej przerwy) i na drugi dzień udałam się do lekarza wykluczył ciąże ani jej pod uwage nie brał powiedział że dobrze że wzięłam to Exacyl i ustalił że mam stan zapalny i od tego ta krew w minionym miesiącu było ok a przedwczoraj pokazała się znowu krew przy 13 tabletce ta krew byla delikatniejsza niz wtedy i mało jej i po kilku godzinach ustapilo do przedwczoraj brałam Gyno-femidazol a teraz zaczęłam brać Abiofem nie wiem co o tym sądzić?? czy to może być od tego Gyno-femidazol bądź Abiofem?? bo chyba nie ciąża?? skoro żadnych błędów w tabletkach nie zrobiłam biore je zgodnie z zaleceniem i lekarza i producenta i pilnuje tego jak oka w glowie... a może to grzybicze zapalenie pochwy nie ustąpiło i stąd ta krew?? mam też nadżerkę...

i jeszcze chciałam zapytać czy ten Exacyl ma wpływ na skuteczność tabletek anty??

Z góry dziękuje za odpowiedź. Mam nadzieję że mi pomozecie bo wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień.. kontrola po tych lekach...