Skocz do zawartości
Forum

5798

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    kraków

Osiągnięcia 5798

0

Reputacja

  1. Witam Was ostatnio dostaliśmy zaproszenie na wesele z hłopakiem ja nie chce iść ponieważ będę się denerwować ze jest duzo ludzi i stresować może mnie kuc serce. A on mówi ze sam pójdzie nie chce żeby szedł chce żeby został ze mną i dzieckiem .Od 4 dni tylko myślę o tym weselu i się denerwuje chce podjąć terapię bo nie widzę dla siebie ratunku lecze się na nerwicę lękową mam 26 lat proszę o wsparcie
  2. To moje dochody się tylko liczą ? Mam 728 miesięcznie
  3. Witam czy należy mi się 500 + na dziecko jak hłopak jeździ za granicę dwa razy do roku na 3,5 miesiąca? Dodam ze nie jesteśmy w związku małżeńskim .
  4. 5798

    nerwica serca

    Ja sobie za dużo wzięłam do głowy śmierć taty i od tamtego czasu podałam w nerwicę lekową i jak mnie serce tak pobolewa lub zaboli to sobie myślę ze to zawał nie mogę racjonalnie pomyśleć ze to nerwobóle
  5. 5798

    nerwica serca

    Dziękuję Że mnie podniosłeś na duchu swoimi odpowiedziami
  6. 5798

    nerwica serca

    Ja jak się stresuje lub denerwuje to czuje bòl pod lewa piersią A potem mnie pobolewa Koło serca często to mam chociaż jak się nawet nie denerwuje i nie wiem co mam robić wtedy
  7. 5798

    nerwica serca

    Długo Cię tak Koło serce lub pobolewało? Ja mam takie objawy w sytuacjach nerwowych
  8. 5798

    nerwica serca

    Też myślę żeby chodzić na psychoterapię napisz coś więcej
  9. 5798

    nerwica serca

    Może i masz rację ze mała dawka Ale też nie chce brać większych dawek bo się Tyje po nich trochę ja w ciągu dnia biorę propranolol 15 mg atarax 48 mg alpragen 2 mg i paroxinor 10 mg.Właśnie u mnie ze stresem jest problem bo nie umiem go opanować w niektórych sytuacjach
  10. 5798

    nerwica serca

    Witam chodzę do psychiatry I biorę paroxinor 10 mg rano atarax alpragen i propranolol i nie wiem co mam myśleć
  11. 5798

    nerwica serca

    witam Was mam 25 lat leczę się na nerwicę lękowa i takychardię często mnie kuje Koło serca lub pobolewa wtedy się bardzo boję byłam u kardiologa i wszystko ok nie wiem co mam myśleć czy dalej chodzić do doktoròw wy kończy mnie to myślenie
  12. Witam byłam u pani doktor bo chce odstawić alpragen 0,25 mg biorę całą tabletkę rano połówkę popołudniu czasami wezmę całą tabletkę i wieczorem połówkę i ona mi napisała żeby odstawiać 1/2 tabletki co 10 do 14 dni nierozumiem tego dokładnie proszę o odpowiedź .
  13. 5798

    Nie wiem co mam mysleć

    mówiłam wszystko i co mam zrobić w tej sytuacji
  14. 5798

    Nie wiem co mam mysleć

    Witam byłam u kardiologa bo miałam arytmie serca i byłam pewna ze założą mi holter Ale doktor zrobił ekg i powiedział ze nie widzi arytmi serca A przed wizytą zażyłam 5 mg propranololu na obniżenie pulsu i doktor mi powiedział żebym doraźnie brała ten lek Ale ja go codziennie biorę rano bo jak się obudze to mam 102 puls i biorę 10mg tego leku i co mam myślec i wieczorem biorę połówkę co w tej sytuacji mam zrobić ??????
×
×
  • Dodaj nową pozycję...