Skocz do zawartości
Forum

523Mateusz1993

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Olecko

Osiągnięcia 523Mateusz1993

0

Reputacja

  1. To tak zoladek wraca do normy po tej trzustce jelita tez wydaje mi sie ze jest dobrze chodz od czasu do czasu po smazonym nadal mam zgage ale to nie to co bole przy trzustce.Badania kontrolne mocz i krew jest w normie . Ogolnie czuje sie dobrze samo poczucie jest wiele lepsze niz miesiac temu tak samo jak i moje nerwy , uspokoilem sie. Cisnienie jeszcze nie raz mam podwyzszone ostatnio mialem 140 na 95. Jadam najczesciej mieso smazone na obiady sniadania i kolacje cos lekko strawnego . Oczywiscie jak mialem problem z trobielem to trzymalem diete scisle. Moze po prostu moj organizm sie odzwyczail od ruchu ? zawsze to praca jak nie praca to pilka a teraz dosłownie nic telewizja komputer i tak w kolko bylo... Wiem ze zle zrobilem ale psychicznie sie troche zalamalem. Teraz czuje sie wiele lepiej i chce z tym walczyc. Dodam ze niestety pale :(
  2. Witam! Sprawa wyglada tak mam 22 lata od 16 roku zycia pracuje po budowie. Pol roku temu sracilem w tydzien bardzo wiele sily wiedzialem ze cos jest nie tak , po badaniach wykryto u mnie torbiel trzustki (55mmX44mm) ale Bog dal ze miesiac temu znikla problem moj polega na tym ze ciezko mi wogole funkcjonowac (kilometrowy spacer mnie meczy) proboje z tym walczyc drobnymi cwiczeniami . Moj lekarz zapiera sie ze to od nerwow (chodz ja mam inne zdanie) dal mi tabletki "hydroxyzinum" bralem je przez okres 2 tygodni ale wcale nic nie pomagalo (wiec ich nie biore) na te problemy z dusznoscia i szybkim meczeniem sie wrocilem do niego i "zazadalem" ekg serca (w ktorym nic nie stwierdzil) oraz testu krwi na krzepice (to tez bylo w normie) dodam ze przez te pol roku siedzialem w domu nie wykonujac praktycznie nic oprocz obowiazkow domowych . Mysle ze to jest moja przyczyna takie zastygniecie prosze o rade co mam z tym robic ? zaczac cwiczyc ? czy zrobic jeszcze jakies badania ? dodam jeszcze ze mam 185 cm i waze 70kg z gory bardzo wszystkim dziekuje .Pozdrawiam Mateusz
  3. Witam! Sprawa wyglada tak mam 22 lata od 16 roku zycia pracuje po budowie. Pol roku temu sracilem w tydzien bardzo wiele sily wiedzialem ze cos jest nie tak , po badaniach wykryto u mnie torbiel trzustki (55mmX44mm) ale Bog dal ze miesiac temu znikla problem moj polega na tym ze ciezko mi wogole funkcjonowac (kilometrowy spacer mnie meczy) proboje z tym walczyc drobnymi cwiczeniami niestety moj lekarz zapiera sie ze to od nerwow dal mi tabletki "hydroxyzinum" bralem je przez okres 2 tygodni ale wcale nic nie pomagalo na te problemy z dusznoscia i szybkim meczeniem sie wrocilem do niego i "zazadalem" ekg serca (w ktorym nic nie stwierdzil) oraz testu krwi na krzepice (to tez bylo w normie) dodam ze przez te pol roku siedzialem w domu nie wykonujac praktycznie nic oprocz obowiazkow domowych . Mysle ze to jest moja przyczyna takie zastygniecie prosze o rade co mam z tym robic ? zaczac cwiczyc nie wielkimi seriami? biegac ? czy zrobic jeszcze jakies badania ? dodam jeszcze ze mam 185 cm i waze 70kg (mam juz dosc siedzenia na tylku) z gory bardzo wszystkim dziekuje .Pozdrawiam Mateusz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...