Skocz do zawartości
Forum

508A

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Chorzów

Osiągnięcia 508A

0

Reputacja

  1. WItam, mam 29 lat i borykam się z tym problemem dłuższy czas. Myślę, że od ok 10 lat. Bardzo mocno się w nocy pocę. Wygląda to tak, że muszę zmienić poszewki oraz prześcieradło. Materac pode mną też jest mokry więc daję na niego ręcznik. Piżama do wykręcenia. Pocę się wszędzie, nawet na piszczelach ale tak jakbym wyszła spod prysznica. Jest to bardzo niekomfortowe. Aktualnie zażywam tabl Cerazette, ponieważ karmię córcię. Widzę, że od kiedy je biorę (zaczęłam 2 opakowanie) pocę się mocniej. Kiedyś próbowałam zaobserwować jak to wygląda podczas cyklu miesiączkowego ale nie zauważyłam, że są momenty kiedy jest to mocniej. Oczywiście są noce "suche". Tarczyca ok, wynik w normie, usg także. W ciąży się nie pociłam. Myślę, że ma to związek z hormonami ale jakimi? TSH na pewno nie. Pomóżcie bo jest to bardzo niemiłe.
  2. Witam serdecznie, mam problem z górnymi mleczakami. Mają białe odbarwienia, widze że obie jedynki jakby się ścierały, najgorsza jest dwójka. Byłam u stomatologa i powiedziano mi, że to odwapnienie i nie ma co leczyć, że troszkę szkliwa jej odpadło. Faktem jest, że córka ledwo buzię otworzyła i nie wiem jakby miało wyglądć np borowanie... Jak mogę to leczyć, zapobiegać? Jaką używać pastę? Myjemy ząbki zawsze na noc. Swojego czasu piła mleczko na noc i zasypiała z butelką, teraz ma wodę w butelce. Córka dostaje codziennie wit. D3 (400) w kapsułce twist off oraz DHA. Ząbki jeszcze muszą jej wytrzymać a nie wiem jak działać. Bardzo proszę o pomoc. Mam drugą córkę mniejszą zabki zaczynają się wyrzynać, nie chcę popełnić kolejnego błedu jeżeli to moja wina :(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...