Skocz do zawartości
Forum

246370

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    piekary slaskie

Osiągnięcia 246370

0

Reputacja

  1. 246370

    czy to tss?

    Zapisalam sie na jutro rano do internisty... zobaczymy co powie...
  2. 246370

    czy to tss?

    Wysypka jest na pachwinach... ale swedzi mnie cale cialo... na rekach najbardziej...
  3. 246370

    czy to tss?

    Ostatnio nosilam tampon dluzej niz powinno sie... z racji zabieganego dnia nie bylam w stanie wczesniej go zmienic... niestety od kilku dni mecza mnie bole miesni goraczka sennosc do tego meczacy kaszel oraz infekcja drog moczowych chodze co chwile do wc mam wysypke i swedzi mnie przy miejscu intumnym... czytalam ze moze to byc tss szczegolnie ze nawet antybiotyk na kaszel nie pomaga a wrecz bardziej sie nasila do takiego stopnia ze az wymiotuje robie sie cala sina na twarzy lub nawet mdleje
  4. 246370

    prośba o pomoc

    Bo to takie proste... ja niemam na nic sily i tylko spie.
  5. 246370

    prośba o pomoc

    Tylko ze ja nie chce szpitala i nie pojde do niego. Bylam juz kilka razy i nic mi to nie dalo...
  6. 246370

    prośba o pomoc

    Tylko ze nie jestem w stanie z łóżka wstac... nawet ostatnio podjelam probe samobojcza i przespalam kilka dni... coraz gorzej sie czuje psychicznie... i coraz bardziej mam ochote sie zabic..
  7. 246370

    prośba o pomoc

    Ostatnio coraz czesciej dopada mnie zniechecenie brak sily na cokolwiek najchetniej bym spala cale dnie do tego mam mysli zeby sie okaleczyc lub co gorsza by sie zabic ... ale pierwszy raz nie wiem skad taki stan... mozecie pomoc?
  8. Zapomnialam.dodac ze bola mnie miesnie czuje sie senna i oslabiona i nie mam sily wstac z lozka do toalety do ktorej biegam co pare minut
  9. Witam Chcialam zapytac po jakim czasie sa pierwsze objawy TSS? Chcialabym wiedziec poniewaz od jakiegos roku stosuje tampony ale od pol roku regularnie. Zmieniam je co 3-6 godzin ale ostatnio mialam bardzo zabiegany dzien wiec nie mialam mozliwosci zmiany a pozniej zapomnialam ze go mam i zmienilam dopiero jak poszlam sie myc czyli nosilam go okolo 14 godzin ... i nie zwrocilabym wiekszej uwagi na to ale od tygodnia boli mnie podbrzusze i dostalam wysypki w miejscu intymnym ... do yego wymiotuje mam goraczke okolo38 stopni... do tego mam bole glowy i miesni oraz silny kaszel ktory powoduje ze robie sie cala sina i nie moge oddychac a w zwiazku z tym zdarza mi sie stracic przytomnosc... biore niby antybiotyk na kaszel ale jeszcze bardziej sie tylko to nasililo i wymioty... czy moze to byc TSS? Dzieki za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...