19973

Kobieta, 22 lata, Steinau

Lista postów użytkownika
19973

..

Dzien dobry mam taki problem. Uprawiam seks z moim narzeczonym dwa lata ponad ... lecz nadal mam blone dziewicza, teraz chcemy starac sie o dziecko, tzn juz to robimy, ale moja blona jest nie do przerwania po prostu.. dodam ze bylam u ginekologa niedawno ale nic szczegolnego mi nie powiedzial na temat mojej blony dziewiczej . Prosze o pomoc i z gory dziekuje . :(

19973

Re: Dlaczego taki jest .

laurette
Nie wiem czy jest mamisynkiem. Nigdy nie leciał wted kiedy ona tylko chciała. A teraz jak tylko zadzwoni.. Jak ja się nie sprzeciwie żeby poszedł to on nie potrafi odmówić . kiedyś jechał do mnie mimo to czy mu mama pozwoliła czy nie. A teraz .. Nie mam pojęcia co się z nim dzieje.. A jak mu powiedzialam że jest mamisynkiem to powiedział mi, że jestem nienormalna i chora . ;(

19973

Re: Dlaczego taki jest .

sobota222 Ja już probowalam, ale jedyne co on mi powiedział to to, że jestem głupia, i że jestem zazdrosna o jego rodzinę ;(

19973

Dlaczego taki jest .

Witam .
Mam straszny problem , jestem z chłopakiem od 4 lat na początku było super normalnie chłopak do rany przyloz ale od pewnego czasu jego rodzina mama lub brat non-stop do niego wydzwania i zaraz po pracy leci do nich po prostu nie mam sił już . oni robią wszystko żeby on tylko nie spędzał czasu że mną a jak coś mi obiecuje to zaraz albo tego samego dnia łamie obietnicę . zaczął się dziwnie zachowywać nie wiem co jest tego powodem . zaczął mnie wyzywac i wgl. Ja z nim mieszkam .. Po prostu już nie wytrzymuje psychicznie . wraca nocami do domu i ma mnie gdzieś nie szanuje mnie i strasznie mnie zlewa .. Ja go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego ponieważ od samego początku miałam tylko w nim wsparcie i mam tylko jego tylko jemu mogę się zwierzyć itd. A on co dzień się ze mną kłóci. Ja juz naprawdę nie mam pojęcia co robić Proszę o pomoc ;(
Z góry dziekuje. Paulina