Skocz do zawartości
Forum

123PAULINA3212

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    warszawa

Osiągnięcia 123PAULINA3212

0

Reputacja

  1. Jestem mamą 3 letniego synka. Synek ma problemy z skupieniem się. Niekiedy mysle ze żyje On w jakims swoim swiecie. Gdy sie bawi (uwielbia zabawe autami) nie ma dla niego nic pozatym, nie reaguje na to ze go wołam. Gdy sie czegos boi zatyka uszy, ale patrzy sie na to nie ucieka od tego(np.przestraszy sie reklamy w tv zatyka uszy ale dalej ogląda). Ładnie spiewa,recytuje wierszyki, ale jesli chodzi o nawiązanie z nim rozmowy jest problem. Niewiem czy nie rozumie co do niego mówie czy tez nie chce mu sie odpowiadac. Ładnie liczy,literuje,rysuje, zna kolory, czesci ciała. bawi sie z dziecmi na placu zabaw,Ale czasami odwraca sie od grupy i idzie bawic sie gdzies,,z boku,,. Tyle sie teraz mówi o autyzmie.Czy synek może go miec? Niedawno spotkała mnie sytuacja w ktorej pewna osoba powiedziła o nim ze zyje tak jakby w swoim swiecie i jest taki dziwny. Bardzo mnie to zirytowało jako matke, bo jakim prawem ktos tak mowi o moim dziecku. Ale może rzeczywiscie cos jes na rzeczy. Prosze o jakąs poradę i odpowiedz czy mam powody do niepokoju.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...