Skocz do zawartości
Forum

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla '000'.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Forum
    • Forum Zdrowie
    • Forum Ginekologia
    • Forum Psychologia
    • Forum Żywienie i fitness
    • Forum Ciąża i dziecko
    • Forum Uroda
    • Forum Seks
    • Forum Gry i zabawy
    • Forum Humor
    • Forum Dom
    • Forum Ślub
    • Forum Hobby
    • Forum Kuchnia
    • Forum Interpretacja badania krwi
    • Forum Nerwica
    • Forum Alergia
    • Forum Konkursy
    • Forum Chirurgia plastyczna
    • Forum Kobiety
    • Forum Odchudzanie krok po kroku
    • Forum Porady prawne
    • Forum Zdrowe zęby
    • Forum Komunikaty
    • Forum Problemy skórne
    • Forum Aktualności
    • Forum Projekt Zdrowe kolano
    • Forum Kamica Nerkowa
    • Forum Żywienie w chorobie
  • Forum Zranione serce Forum Zranione serce
  • Forum męskie sprawy Forum męskie sprawy
  • Forum Muzykoterapia Psychoterapia Arteterapia Forum Muzykoterapia Psychoterapia Arteterapia
  • Forum Schizofrenia Forum Schizofrenia
  • Psychoterapia Psychoterapia
  • Tabletki antykoncepcyjne Tabletki antykoncepcyjne
  • Aktualności Aktualności
  • Małżeństwo Małżeństwo
  • Depresja lęk natręctwa fobie i inne Depresja lęk natręctwa fobie i inne
  • Samo Życie Samo Życie
  • Forum Psychologia bez spamu Forum Psychologia bez spamu
  • Zdrada Zdrada
  • Forum Astma Forum Astma
  • Serce Serce
  • Nietypowe problemy miłosne Nietypowe problemy miłosne
  • Drukarnia Drukarnia
  • Samotność Samotność
  • WIADOMOŚCI Z POLSKI WIADOMOŚCI Z POLSKI

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


About Me


Płeć


Miasto

  1. Hej. Zapytam się od razu. Czy są jakieś dobre tabletki na powiększenie biustu ?. Ja mam rozmiar A, moje piersi są bardzo małe a właściwie można by rzec prawie ich nie mam. Zastanawiałam się nad różnymi metodami aby powiększyć biust. Dowiadywałam się operacja kosztuje około 15 000 zł w dobrej klinice, mnie na to nie stać dopiero zaczęłam pracę do tego boję się narkozy i bólu po zabiegu albo że może coś pójść nie tak. W dodatku musiałabym brać wolne na rekonwalescencję a teraz to nie możliwe. Czytałam na forach że są tabletki na powiększenie piersi i że one coś tam działają. Wiadomo nie jakoś super ale jak by powiększyły o jeden rozmiar byłoby świetnie lub nawet ujędrniły to co jest. Kremy to wiadamo że to raczej nie działa. Zastanawiałam się nad dietą bananową ale właśnie boje się przytyć bo one maja dużo cukru a ja mam tendencję mimo mojego dużego wzrostu 178cm w pupie jestem wcale niechuda a niestety biustu prawie nie mam 😞 Poradźcie.
  2. Gość

    Zakochałem się w Terapeutce...

    To bedzie dla Ciebie trudne, bo zaczynasz odczuwac to czego faktycznie nie odczuwales nigdy. Bezpieczenstwa, zaufania, szczerosci, odrzucenia kontroli, troche jak dziecko ktore cofa sie wraxluwoscia fo pierwotnych , czystych etapow... A zwiazku z tym juz wywala Cie w regres i wszystkich lekow ktore wydawalo sie ze nie istnialy. Podobnie mnie pytasz sie czy czasem sie nie znamy , bo to by bylo przeciez samo- odkrycie sie (przerazajace)... Bo jak ktos sie nie nauczyl bliskosci, tzn ze bezpiecznie i uczciwie nie mohl jej doznawac w dziecinstwie. Szansa na to ze sie znamy jest jak 1 : 100 000. To tylko Twoj lek kaze dopytywac. Mnie nikt nigdy nie nazywal Agu, jeden chlopak mnie tak kiedys nazywal. Po prustu trwaj w tej terapii i ucz sie tej bliskosci mimo pomieszania. Terapeutce powiedz ze to nie jest "zauroczenie", ale silne i dosc masowe odczucie, ktore wprowadza Cie w napiecie. Nie kazdy terapeuta dzwiga taka sytuacje, ona musi wiedziec co sie dzieje.
  3. Gość

    Koronawirus

    ŚWIADOME LUB NIE - FAŁSZOWANIE ILOŚCI ZGONÓW CZY NIEPOROZUMIENIE??........1. DR DAN ERICKSON: "rozmawiałem z wieloma kolegami i mówią: wiesz, to jest bardzo interesujące - kiedy piszę akt zgonu, jestem zmuszany wpisać covid (...) Dlaczego jesteśmy zmuszani, aby dodać covid?" (FILM NA BIT CHUTE: "Fałszowanie zgonów covid-19 False deaths")........2. PROF WALTER RICCIARDI: "Sposób oznakowania kodami zgonów w naszym kraju jest bardzo hojny, w tym znaczeniu, że wszyscy, którzy umarli w szpitalach MAJĄC koronawirusa, są uznawani za zmarłych Z POWODU koronawirusa" (The Telegraph).......3. DR SCOTT JENSEN: " „ Dzisiaj czytałem podręcznik CDC dotyczący tego, jak wypełniać akty zgonów. Są tam fragmenty napisane właśnie dla lekarzy (…) pomysł, że będziemy pozwalać ludziom manipulować danymi i pogrywać nimi jest bardzo realnym problemem (…) W tej chwili system opieki zdrowotnej powoduje, że kiedy do szpitala przyjmiemy pacjenta z Covid 19 dostaniemy 13 000 dolarów, a jeżeli podłączymy go do respiratora – to 39 000, trzy razy tyle (…) czasem takie postawienie sprawy ma wpływ na to, co robimy.” (FILM NA CDA: "Dr Scott Jensen Wytyczne wypełniania aktów zgonów COVID19 uznaniowo") ........4. DR SCOTT JENSEN CYTUJE TAKŻE WYTYCZNE CDC DLA LEKARZY: "W przypadkach, w których nie można postawić jednoznacznej diagnozy COVID, ale jest ona podejrzewana lub prawdopodobna (np. okoliczności są przekonujące z rozsądnym stopniem pewności), dopuszczalne jest zgłoszenie COVID-19 w akcie zgonu jako „prawdopodobny” lub „przypuszczalny” (STRONA: GONIEC NA TEMAT JEGO WYSTĄPIENIA W PROGRAMIE „ The Ingraham Angle ”)......5. WYPOWIEDŹ POLSKIEGO DZIENNIKARZA: "TRZEBA WPISAĆ COVID-19 WIELKA WPADKA W TVP INFO!!!" (FILM NA CDA).........6.DYSPONUJĄC DANYMI MEDYCZNYMI WŁOSKI POSEŁ -VITTORIO SGARBI - POWIEDZIAŁ: „We Włoszech nie umarło 25 000 osób z powodu Coronavirusa – to nie prawda! (…) Dane Włoskiego Instytutu Zdrowia mówią, że 96 % z nich, to umarli z powodu innych patologii (...) To jest sposób, aby terroryzować ludzi i wprowadzać dyktaturę!” (FILM NA BITCHUTE: " Włoski polityk Vittorio Sgarbi potwierdza że 25000 zgonów na covidka to ściema!!!")..........7. DR ANNIE BUKACEK: „Nie ma ogólnie przyjętej definicji zgonu na Covid 19. CDC (Centers for Disease Control and Prevention ) twierdzi, że umieralność na Covid 19 zawiera potwierdzone przypadki i takie przypadki, w których istnieje podejrzenie, że to Covid 19 (to jest cytat ze strony internetowej CDC). Przetłumaczę to: CDC uznaje za prawdziwe – faktyczne przypadki i przypadki spekulacyjne (…) co automatycznie przeszacowuje prawdziwe dane na temat umieralności" (FILM NA CDA: „Dr. Annie Bukacek: Manipulowanie aktami zgonu COVID 19 tłumaczenie symultaniczne”).......8. ARTYKUŁ O TYTULE „Coraz więcej zastrzeżeń do liczby ofiar koronawirusa. Skąd przekłamania?” (CYTAT ZA POLITYKĄ): „Problem tzw. kodowania przyczyn śmierci nie pojawił się przy okazji obecnej epidemii, bo jest piętą achillesową naszej opieki zdrowotnej od wielu lat (...) Im starsi pacjenci – tym błędów lub niedopowiedzeń jest więcej. Na przykład w 2017 r. zarejestrowano w Polsce 402 852 zgonów, z których tzw. garbage codes (kody śmieciowe, czyli niedokładne) ustalono w 113 138 przypadkach. To aż 28,1 proc.!"...A JAK JEST W POL OBECNIE?
  4. Bo to prawda ? Nie ma czegoś takiego jak norma. Norma to jest tyle na ile nas stać. Ja nie dałam chrześniakowi nawet 1000 zł, bo to dla mnie kwota nie do przeskoczenia. A chłopak cieszył się bardzo z tego co dostał. Skoro chcesz dać aż 2000 na komunie to na wesele dasz 5000 czy 10 000 ? ?
  5. Gość

    Czy wierzycie w tego koronawirusa?

    Przecież to jedne wielkie brednie i lipa https://totemat.pl/co-to-jest-koronawirus-ciekawostki-i-fakty/ Dwie osoby mają probem to zamykają 100 000 osób na wszelki wyppadek. Pademia trwa bo nigdy tak się dobrze nie kradło bez obaw jak podczas niej. nie ma kontroli nad wyadatkami nigdzie teraz.
  6. Na pewno dopasowaną do typu treningów i dobrze wykonaną, aby jednak mogła Ci posłużyć dłuższy czas podczas intensywnych ćwiczeń. Jeżeli szukacie konkretnych opcji to polecam zdecydowanie zajrzeć do oferty marki NordicTrack https://www.nordictrack.pl/ u których znajdziesz sporo ciekawych możliwości tych bardziej rozbudowanych, jak i tańszych do domowego treningu. Bardzo dobrym przykładem jest NordicTrack T 7.5S, który posiada ponad 11 000 programów treningowych, które są dostępne z aktywnym członkostwem iFit. Jednocześnie z darmową dostawą i wniesieniem oraz wsparciem serwisowym, także w razie czego zawsze można się z nimi skontaktować.
  7. Ost. na tvn style puszczali dokument o Tokio. Tam przystojni azjaci - na ich azjatyckie standardy - pracuja w czymś na kształt "domów uciech" przeznaczonych dla kobiet. Cale rzesze kobiet przychodzą np. tylko po to by pogadać, pośmiać się, napić szampana. Najlepsi z nich zarabiają miesięcznie w przliczeniu na złotówki- od 400 000 do 800 000 zl. Kobiety które wpadały w nalog przychodzenia do nich potrafiły sprzedać np. Bentleya, itp. Nie zbieraj szczeny z podłogi.
  8. Gość

    Złamany kręgosłup - co robić?

    Poszkodowany, który doznał złamania kręgosłupa w wypadku ma prawo do:• zadośćuczynienia i odszkodowania za poniesione straty niematerialne i materialne• zwrotu kosztów leczenia• zwrotu kosztów opieki stanowionej przez osoby trzecie• zwrotu utraconych korzyści• renty• pokrycia kosztów przekwalifikowania zawodowego• zwrotu kosztów dojazdu do placówek medycznych.Kancelaria Vox Veritas przychodzi z pomocą naszym klientom w uzyskaniu odszkodowania i wyżej wymienionych świadczeń pieniężnych. Naszym sukcesem jest sprawa 18-letniego mężczyzny, który w wyniku wypadku doznał złamania kręgosłupa, a w związku z nim niedowładu kończyn dolnych. Kancelaria Vox Veritas wywalczyła dla niego odszkodowanie w wysokości 356 000 zł oraz rentę rehabilitacyjną na robotyczną rehabilitację w wysokości 24 000 zł miesięcznie w kilku cyklach rocznych. Był to efekt profesjonalnie napisanego odwołania i niezależnych opinii medycznych przygotowanych przez Vox Veritas. Poszkodowany uzyskał pomoc prawną oraz doradztwo z zakresu neurorehabilitacji.Kontakt:Adres: ul. Kolejowa 57/1040-602 KatowiceE-mail: biuro@voxveritas.plTel.: +48 22 290 33 77Tel. kom.: +48 505 657 675
  9. Nie będę pisał o jakichś bajkach typu ,,wygrać w totka 5 000 000 PLN i wtedy można rzucać robotę". Tylko postaram się odpowiedzieć tak bardziej ,,przyziemnie". Kilka razy zmieniałem pracę w swoim życiu. Średnio cały okres rekrutacyjny (od wysłania CV do 1wszego dnia w nowej pracy) to niecałe 1,5 miesiąca (Niektóre firmy mają tak rozległe etapy rekrutacji, że można się bujać nawet bite 2 miesiące od pierwszej rozmowy). Jeżeli miałbym rzucić pracę na zasadzie ,,p.dolę to i wychodzę" - bez żadnej następnej pracy to musiałbym mieć na koncie oszczędności umożliwiające mi przeżycie/wegetację pół roku (dla spokoju psychicznego).
  10. Witam. Czy taki wynik świadczy o ciąży? Kobiety nie będące w ciąży <5, 0 >lub =25 mlu/ml wskazane powtórzenie badania po min 48 h 1-10 tydz 202 - 231 000 11-15 tydz 22536 -234 000 16-22 tydz 8007 -50 064 23-40 tydz 1600 - 49 413 Wynik : 63,480 mlu/ml
  11. Cześć ja od półtora roku też borykam się z kompulsywnym objadaniem się. Dziś miałam atak: pochłonęłam 6 000 kcl i czuję się OKROPNIE. Za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatni raz, ale niestety moja wola nie jest tak silna jak chęć na czekoladę...:( Nie wiem jak mogę sobie pomóc. Zaproponujcie coś
  12. Bardzo się niepokoję ciągle pogarszającymi się wynikami badań krwi. Mój lekarz nic nie mówi, ignoruje moje pytania. Nie chcę zmieniać lekarza w 35 tygodniu. W 30 tygodniu trafiłam na oddział patologii ciąży z podejrzeniem przedwczesnego porodu ( byłam tylko kilka dni). Teraz czuję się dobrze. Mam 26 lat to moja pierwsza ciąża. Moje wyniki to: Hematokryt 34,2 % Hemoglobina 10,9 g/100 Krwinki czerwone 3 700 000 Krwinki białe 11 100 MCHC 32 g/100 MCV 92 Wyniki badań moczu: Barwa: żółta Odczyn: obojętny Ciężar właściwy 1014 Białko (-) Cukier (-) Nabłonki: pojedyncze Krwinki białe: pojedyncze Składniki mineralne: jest zapisane "lin. fosf." Bardzo dbam o dietę, całą ciąże nie biorę witamin dla kobiet w ciąży bo wymiotuję po każdej (nie ważne w jakie postaci) próbowałam kilku firm. W związku z tym staram się dobrze odżywiać. Mój lekarz powiedział, że nie muszę brać witamin i tylko tyle nic więcej. Bardzo proszę o interpretację.
  13. Gość

    Gdzie mieszkać po ślubie?

    witam. Mam taki problem. Pobraliśmy się 4 miesiące temu, przed ślubem nie wiedzieliśmy gdzie będziemy mieszkać, nie ważne gdzie byle by razem. ale po ślubie sytuacja się zmieniła. mój mąż wymyślił że weźmiemy kredyt na remont mojego domu, i będziemy mieszkać z moimi rodzicami. jednak przedstawiliśmy sprawę mojej mamie i ona nie zgodziła się na taki rodzaj przepisania naszego domu (chodziło o darowiznę bez służebności - chcieliśmy taki zapis żeby wziąć kredyt hipoteczny na remont domu dom jest duży ale bardzo zaniedbany potrzebne nam 150 000 tysięcy. Mąż zarabia ok 4000 zł a ja ok 1200, mamy odłożone jakiś 40000 zł) mama nie zgodziła się na taki zapis w księdze bo myśli ze nie będziemy spłacać kredytu a ona na starość pójdzie pod most. Mama jest nie do przekonania w tej sprawie a mąż uparł się ze nie będzie mieszkać u mnie bo nie będzie miał nic do powiedzenia- rozumiem go w tej kwestii ale chce abyśmy zamieszkali z jego mama - tylko ze ja za Boga tam nie chce iść bo jego mama jest dziwną kobietą - nie mogę się z nią dogadać, długo by opowiadać a poza tym ona mieszka z siostrą męża ( siostra ma dobudowany dom do domu teściowej) a do teściowej ma przyjść druga siostra, która mieszka w bloku. A moja mama zostanie sama bo moje rodzeństwo mieszka gdzie indziej. jak przekonać męża by zamieszkał u mnie w domu. wiem ze moja mama jest problemem ale co robić??? B.T
  14. Witaj! U zdrowego niemowlęcia i małego dziecka liczba leukocytów może się wahać od 8000 do 15 000 w mililitrze krwi. Taki wynik WBC może oznaczać jednak również infekcję. Wynik Twojej córki powinno się zatem zestawić z jej stanem klinicznym. Wyniki neutrofili, limfocytów i monocytów powinno się zinterpretować zgodnie z właściwymi jednostkami, i w oparciu o pozostały rozmaz, czego nie podałaś.
  15. dz***i i k****, bez dużej kasy da sie żyć, jest komunikacja miejska, można mieć kurtke za 200 a nie za 1000, można miec aparat za 2000 a nie za 20 000 , ale żyć uczciwie i moralnie , właśnie widzę czemu dziewczyn nie możemy znaleźć, kasa nie jest naszym bogiem, a one w dużym stopniu tylko o kasie myślą
  16. Gość

    Gronkowiec a debycylina

    Piszę do Państwa z zapytaniem czy ta kuracja mi pomoże. Badanie wykazało: Staphylococcus aureus (staaur)++,oraz Streptococcus sp. alfa-hemolizujący (STV)+++ Antybiogram wykazał średnią wrażliwość bakterii na Ciprofloxacin, na inne antybiotyki - wrażliwa. Lekarz dała mi Penicylina 1X2400 000 j.m przez 5 dni; od 6 dnia debecylinę 1X 2400 000 j.m przez 2 tygodnie Chciałabym zapytać czy penicylina i debycylina mi pomoże czy to jest słuszna kuracja czy to wyleczy mnie z bakterii w 100% I czy okres 2 tygodni jest dobrze dobrany pozdrawiam Magda
  17. Rzuciłam palenie 5 lat temu, po 5 latach wróciłam. Przez 11 miesięcy z tego co wyliczyłam przepaliłam ok 1 000 zł. Strasznie mnie to flustruje, nie mogę przestać o tym myśleć. Doprowadza mnie do obłędu moja głupota i taka wielka strata pieniędzy. Uczę się, rodzice mi pomagają, płacą mi za studia, paliwo, na inne rzeczy nie wydaje, jestem oszczędna, nie piję, nie chodzę po kinach, dyskotekach itp. Jak ja mam sobie poradzić z tą złością na siebie, że wróciłam do palenia i że tyle aż przeszło mi z dymem, aż 1 000 zł :( Sądzę już nigdy nie rzucę tego cholerstwa. Jestem stłamszona wewnętrznie z nerów na siebie, na to głupie palenie i stratę tych pieniędzy. Głupio zabrzmi, wiem: CO MI RADZICIE :(
  18. Gość

    usg

    witam, Ostatni okre 15.12. cykle średnio co 29dni. 22 stycznia wykonana beta 3300 i wdoczny pęcherzyk na obrazie usg. Wczoraj kolejna wizyta lekarz nie mógł niczego dopatrzyć się na obrazie usg. Powiększony pęcherzyk ciążowy i w ostatniej chwili zauważył mrygający punkcik w pecherzyku ale nie może swtierdzić czy to zarodek, kazał wykonać betę. Wczoraj jedna zrobiona 69 000 powtórka w poniedziałek. Moje pytanie ,czy ta pulsująca kropeczka na usg to mógłbyć zarodek ,lekarz nie udzielił mi żadnej odpowiedzi odnośnie tej sytuacji
  19. Gość

    Niski przyrost beta Hcg

    Kłuć może bo jeśli ciąża prawidłowo się rozwija normalne, że coś czujesz. Mam nadzieję, ze wszystko u Ciebie się poukłada, musisz być dobrej myśli. Co do tej bety 1 raz słyszę, że powyżej 1000 daje szanse. Mi się zatrzymała na około 50 000 i z czasem miała coraz mniejszy przyrost. Także tu nie ma reguły i nie ma co tym się sugerować. Najważniejsze co na usg widać. U mnie beta rosła na początku prawie o 100%, potem coraz mniej, a na usg niewiele się działo i to było niepokojące. Daj znać co ostatecznie wyszło, będę 3mała kciuki za pomyślność u Ciebie :)
  20. TO JEST PRZERAŻAJACE.....JAK NAS WYKORZYSTUJĄ POLSCY PRACODAWCY.....WYZYSKIWACZE.....I KRĘTACZE..... http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/807602,pracownik-szeregowy-najgorzej-zarabia-w-handlu-i-rolnictwie.html Pracownik szeregowy najgorzej zarabia w handlu i rolnictwie Połowa spośród pracowników szeregowych zarabiała w 2013 roku mniej niż 2 600 zł brutto miesięcznie, a najsłabiej wynagradzani pracownicy na najniższym szczeblu zatrudnienia nie otrzymywali w tym czasie nawet 2 000 zł brutto miesięcznie – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.
  21. Gość

    ciaza bez penetracji

    Sara, zona Abrahama zaszla w ciaze majac 90 lat i w 9 miesiecy pozniej urodzila zdrowego syna. Abraham mial juz 100 lat. Zadne in vitro lecz szczera rozmowa z Bogiem sprawi, ze kobieta zajdzie w ciaze i to nawet niekoniecznie wspolzyjac z mezczyna. Sa to tzw. dzieworodki i ich potomstwo jest zawsze rodzaju zenskiego. Po II Wojnie Swiatowej pewien naukowiec zajmujacy sie wlasnie dzieworodstwem opublikowal wyniki badan przeprowadzone na 10 000 takich kobiet i w wielu przypadkach taki sposob wydania potomstwa zostal potwierdzony. Malo kto neguje, ze Maria, matka Jezusa urodzila go a zaplodniona zostala przez Ducha Swietego. Nalezy wiec kobietom majacym trudnosci z zajsciem w ciaze zalecac modlitwy a przepasywane musza byc koniecznie rozancem.
  22. Gość

    Zmiana płci partnera

    Zmiana płci to procedura, dzięki której osoba jednej płci, przy pomocy hormonów i zabiegów chirurgicznych, nabiera cech charakterystycznych dla płci przeciwnej. Zmianie podlega wygląd genitaliów oraz innych, drugorzędowych cech płciowych. Według ostrożnych szacunków na 20 000 – 30 000 mężczyzn przypada jeden, który chce, aby jego ciało stało się ciałem kobiety. Nie wiadomo dokładnie jak przedstawiają się te proporcje wśród kobiet, ale najprawdopodobniej kobiet pragnących stać się mężczyznami jest czterokrotnie mniej.
  23. Wdałam już blisko 35 000 zł , a tak naprawde mam tylko telewizor i laptopa mam trochę fajnych ciuchów ale nie aż tyle ... pieniądze wydaje na naprawde bezsensowne rzeczy
  24. Gość

    Dieta stabilizacyjna

    Przez 10 tygodni stosowałam diete 1 000 kcal a teraz chciałabym troche zejsc z tej diety. Chciałabym zapytac co i jak moge jesc aby zwiekszyc kcal ale zeby nie przytyc nie miec efektu jojo. Czy powinnam stosowac jakas diete stabilizacyjna zanim zaczne normalnie jesc?
  25. Gość

    Nagły i kłujący ból brzucha

    Dostałam dzisiaj nagłego bólu w okolicy pępka, był kujący i jak nacisnęłam to brzuch bolał albo jak się chciałam wyprężyć do tyłu. Ból nie był długi trwał może jakieś 3-5 minut potem przeszło. Teraz jak dotykam nic nie czuję. Ból był z prawej strony, sprawdziłam czy to nie wyrostek sposobem z internetu,żeby się położyć na podłodze i przyciągnąć nogę do siebie-nie bolało jak i również zjadłam banana całkiem normalnie więc strętu do jedzenia nie mam, zatem wykluczyłam wyrostek, myślałam że to może kamień schodzi z nerki ale ból był bardziej po prawej stronie a kamienia mam na lewej. Co to może być? Dodam,że wczoraj wieczorem przed zaśnięciem również coś kuło w tamtej okolicy ale jak zmieniłam pozycje ulżyło. Jest to mniej więcej okolice wątroby ale wyniki ALAT i ASPAT jak i również na zapalenie typu B i C są dobre. Co to może być ?? Proszę o radę. Nic ciężkiego dzisiaj nie jadłam. Zażywam tylko magnez i rutinoscorbin. W ostatnich badaniach krwi miałam 120 000 płytek krwi tylko i bilirubinę podwyższoną. Badania jakieś 3 tyg temu były robione. Jak długo "ważne" są badania jamy brzusznej ? Pół roku temu miałam robione i nic nie było widać aby było coś nie tak. Czy za taki czas może się coś popsuć w brzuchu ?? Żeby trzeba było powtórzyć badania??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...