Skocz do zawartości
Forum

Wizyta w poradni chirurgi plastycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Wizyta w poradni chirurgii plastycznej
Czy zapisując się do danego chirurga plastycznego na nfz w szpitalu można liczyc na to aby ten lekarz wykonał później zabieg?
Byłąm na wizycie w szpitalu u danego lekarza lecz przyjęła mnie pielegniarka ( lekarz rozmawiał z innym pacjentem obok w sali) z która prowadziłam rozmowę. Wyznaczyła termin zabiegu (usunięcie znamienia), dała papiery do podpisania i wypisała badania jakie mam wykonać przed zabiegiem. Lekarz nawet mnie nie widział a się do niego udałam na wizyte.

Odnośnik do komentarza

Generalnie medycyna estetyczna czy ogolniej chirurgia to zupelnie co innego niz zwykla wizyta lekarska. Takze na wizyte nfz a juz kokretniej jakis zabieg to krotko mowiac nie ma co liczyć.
To nienormalnie,zeby przyjmowala pielegniarka a nie lekarz.
Tego typu wizyty oraz zabiegi większość ludzi wykonuje prywanie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość damaszkaS

No dziwne zachowanie powiem szczerze. Ciekawa aż jestem jak się sprawa koleżance rozwiązała.
Sama wykonywałam rok temu korekcję blizny po poparzeniu ale lekarka wszystko ze szczegółami ze mną omawiała, jak będzię to wyglądało itd, ile się będzie goiło.Zdecydowałam się uzbierać pieniądze i wykonać. zabieg prywatnie u dr Doroty Żukowskiej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałam nawet że są poradnie chirurgii plastycznej na nfz. Ja miałam operacje nosa ale też w prywatnej klinice - za wizytę oczywiście trzeba zapłacić ale pani chirurg osobiście przyszła i ze mna rozmawiała dośc dlugo, potem osobiście mnie operowała. Operowałam się u pani doktor Moniki Grzesiak z Warszawy, ma klinikę i mozna sie umówić w każdej chwili na wizytę albo termin operacji

Odnośnik do komentarza
Gość damaszkaS

Są jak najbardziej poradnie chirurgii plastycznej NFZ ale jakie trzeba spełniac warunki, jakie miec znajomości by się na takowy zabieg załapać nie mam zielonego pojęcia. Konsultowałam się i terminów brak, a potem się okazuje że można żyć z tym problemem i decyzja odrzucona.
szkoda zachodu.
Lepiej uzbierac kase i zrobić to na własną rękę, zresztą pewniej.A moja lekarka dr Dorota Żukowska jest tego przykładem

Odnośnik do komentarza

Byłam zapisana w poradni na wizytę i czekałam kilkanaście miesięcy bo jak wiadomo nie ma kontraktów. Potem po wizycie setki badań zleconych oczywiście i oczekiwanie na miejsce , a że zaziębiłam się zabieg odwołano i znów miesiące oczekiwań. W końcu zdecydowałam się na operację na własny koszt bo ileż można się poniżać, prosić.Odechciało mi się wszystkiego. A dr Żukowska jest mi tak się składa dobrze znana dlatego podpisuję się pod tym tematem.
Macie możliwośc to lepiej poczekać uzbierac wymaganą kwotę i zrobić zabieg w pewnej klinice

Odnośnik do komentarza

miałam usuwane znamię na głowie, na fundusz u chirurga ogólnego i "badał" mnie normalnie lekarz, pielęgniarka tylko pomagała. Więc też uważam, ze nie jest to normalnie, że tak zostałaś potraktowana...
Następnym razem polecam iść jednak prywatnie, tutaj znajdziesz więcej informacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...