Skocz do zawartości
Forum

Opinia wydana przez psychologa a rozwód


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ostatnio miałam badanie z córką w RODK.
Mój mąż chce rozwód o orzeczeniu o wyłącznej mojej winie.A na badaniu Pani psycholog dowiedziała się,że mam przyjaciela i wszystkie te informacje umieściła w opinii,czy miała do tego prawo do umieszczenia danych osobowych tej osoby,wiek,czym się zajmuje,mój błąd bo ja sama jej to podałam.Ale ona napisała,że żyję z tą osobą w konkubinacie,ale my nie mieszkamy razem,tylko czasem się spotykamy oczywiscie jest obecna przy tym moja córka i czasami gdzieś razem zobaczymy jakieś miejsce.A poza tym nie łączy nas wspólny dom,utrzymanie.Czy miała do tego prawo?
boję się,że przez tą moją szczerość sędzie uzna tylko moją wyłączną winę,dodam też,że te Panie były bardzo stronnicze w opinii na korzyść męża,bo ja mówiłam to o problemach alkoholowych,że nadużywa,a w opinii napisały,że niema żadnych uzależnień.Chociaż na koniec pisania protokołu powiedział,że przez to pił bo ja go zdradzałam.
Co ja mam zrobić,żeby odwołać się od tej opinii?
Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Ja bym jak najszybciej skontaktowała się z prawnikiem i podwazyła opinię!!! Mój kolega jak był na takim spotkaniu z córką i swoją byłą żoną, to ona- żona naopowiadała niestworzonych rzeczy i o córce i o mężu. Wszystko poszło w papiery. Takie rzeczy trzeba prostować od razu. Jesli masz jakieś wątpliwości to zajrzyj na www.separacja.info . Tam znajdziesz wiele przydatnych informacji. Także te jak rozmawiać z dziećmi o rozwodzie i rozstaniu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...