Skocz do zawartości
Forum

Trójkąt małżeński z byłym partnerem żony


Darek0106

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wyrozumiała żona

Mi się podoba taki wybór , wiesz co masz a i żona nie będzie skrępowana . Jeśli cię to kręci to powiedz wprost żonie że zgadzasz się na wspólny jawny trójkąt , bez tajemnic i wstrząsów i powiedz że ci się taki układ podoba . Chciałbyś ją uszczęśliwić , dogodzić tak aby była zaspokojona i szczęśliwa . Pisałeś że tamten był tylko samcem do zaspokajania , więc niech tak dalej będzie , ale ale . Musisz zapomnieć o zazdrości , dąsach i podejrzliwości a w zamian pokazać się we wszystkim (dokładnie wszystkim ) jak z najlepszej strony , bo tam będzie może trochę rywalizacji i porównań . Jest to ryzyko niestety i konfrontacja , które wymagają bacznej uwagi nad własnym wizerunkiem ! Żona , jeśli zobaczy że się starasz , to będzie ...taka jak oczekujesz. Piszę i doradzam bo tak odczuwam jako kobieta i kochająca ale spragniona i rozmarzona w czymś więcej ...żona !

Odnośnik do komentarza
Gość marzyciel radzi

Też marzę o czymś takim też z tych samych powodów . Zgadzam się z ~wyrozumiałą zoną jw. Taki układ trójkąta to nie łatwa sprawa właśnie najbardziej dla ciebie . Tutaj potrzeba dużo tolerancji , musisz też wiedzieć czego chcesz , co dajesz i oczekujesz . Masz chętnego , masz żonę co by może na to poszła , to dopiero 50% powodzenia , realizacja i satysfakcja zależy zupełnie od ciebie ! Jeśli do tego dojdzie to musisz bacznie obserwować i pielęgnować swoją żonę , ona też będzie w rozterce , to jest ryzyko wpisane w układ . Korzyści są ogromne , satysfakcja też i spełnienie marzenia (nie jednego faceta i kobiety) powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Gość Wolnomarzyc

~Martita89
Przecież uprawianie seksu z innym mężczyzną , to czym jest jak nie zdradą .

Człowieku kup sobie sztucznego penisa na pasku i może ją w końcu zadowolisz - nie umiesz ruszac biodrami ? musi , to robić za Ciebie inny facet ?

GDZIE TY MASZ HONOR ??????

Żenada .

Czasy są nowe , seks dominuje wszędzie, jest największą przyjemnością na jaką możemy sobie pozwolić. Osobiście uważam że za obopólną zgodą uprawianie seksu w większym gronie nie jest zdradą ! Same nazewnictwo wskazuje , zdrada to jak ktoś robi coś za plecami , w tajemnicy . Uprawianie seksu dla seksu jest tylko szukaniem nowych i często silniejszych doznań . Dlaczego obydwoje nie możemy spróbować czegoś innego silniejszego , mamy tylko marzyc i wzdychać kiedy można to dostać !Wiele kobiet sobie marzy skrycie o - grubszym , większym , czarnym lub o dwóch - wielu mężczyzn marzy o tym aby dogodzić żonie we dwóch - Marzenia się spełniają !

Odnośnik do komentarza
Gość Doradczynicuda

Kobieta - czytam te komentarze i analizuje . Doszłam do pewnego wniosku po wielokrotnej lekturze że Wy mężczyźni tutaj szukacie akceptacji swojego pomysłu . Co by się nie pisało przeciw , nie skutkuje a wzmacnia problem . Widzę ze temat nie jest odosobniony i usilnie drążony bo tego ogromnie pragniecie i chcecie zdobyć ! Wielu jest Was , więc problem istnieje i jest na topie . Czas na męską decyzje , dążyć do celu i osiągnąć ! Już z tej grupki kilku znajdzie się blisko celu , bo chce , żona chce lub się waha - ci mają blisko a marzyciele muszą popracować . Teraz moja opinia - owszem , dla nie jednej kobiety kusząca propozycja dla niejednej też szansa na tysiąc , ze względu na ujawnienie się z kochankiem i wreszcie niejedna kobieta marzy i chce mieć kochanka i to nawet ułatwia w osiągnięciu celu . Tak naprawdę kobieta jest w stanie obsłużyć nie jednego seksem i często skrycie marzy o czymś takim lub podobnym . Jeśli dobrze wyłożyłam referat i macie z tego korzyści to się cieszę i nie jedna pani również .

Odnośnik do komentarza

Od kilkunastu lat mam w rodzinie taki układ tj. moja siostra cioteczna Iza mieszka z dwoma partnerami. (imiona zmieniłem).Ze swoim mężem i byłym mężem jej siostry Ani. Nie uwierzycie, ale to są fakty. Najpierw siostry zamieniły się mężami na jakieś 2 lata. Nie wiem z jakiego powodu. Później Ania oddała Izie męża nie chcąc swojego z powrotem i ten się na to zgodził. No i tak już zostało. Później Ania wyjechała i będąc za granicą rozwiodła i ponownie wyszła za mąż za francuza. A ci dwaj plus Iza trwają ponad 12 lat w takim układzie. Nie wiem do końca czy szczerze, ale wydaje mi się, ze tak. Bo jak kogokolwiek z tej czwórki zapytasz czy im to odpowiada to mówią, że są bardzo szczęśliwi. Wyjeżdżają razem an wakacje - czasem w pięcioro + dzieci. Właśnie wg mnie kłopot jest tylko jeden. Każda ma dzieci z pierwotnego małżeństwa. Tzn. kłopot wg mnie, ale wg nich i chyba ich dzieci jakoś tego kłopotu nie widzą. Zafrapowaliście mnie tymi problemami. Muszę rozpoznać sprawę, choć to trochę niezręczne i wścibskie. Jak dam radę kulturalnie , to to jeszcze tu opiszę.

Odnośnik do komentarza

Do Darek 0106 , już trochę czasu minęło od tego wpisu i komentarzy jakie do ciebie pisano . Bardzo mnie ciekawi jakie decyzje i zabiegi zastosowałeś odnośnie całego twojego problemu i z jakim efektem ? Prosiłeś o rady , to może podziel się informacją co było dalej , bo to był bardzo ciekawy temat .

Odnośnik do komentarza
Gość DoświadczonaAnka

Opowiem moją historię , prawdziwą, bez owijania erotycznego w temacie . Mój mąż był marynarzem więc długo musiałam Go oczekiwać jednak mieliśmy dwójkę dzieci co odbiło się na mojej figurze i czułam się nieatrakcyjna . Aż nadszedł dzień kiedy poznałam młodzieńca o 12 lat młodszego. Pech chciał że kiedy dopiero zaczęliśmy seks to akurat wrócił mąż . Nie byłam w stanie wybrać ani podjąć natychmiastowej decyzji którego wybrać a którego skrzywdzić , zresztą , nie miałam czasu się przygotować. Szybko uknułam intrygę stawiając los na próbę . W dniu powrotu męża o późnej porze z premedytacją lecz z wielkim strachem gościłam kochanka w swoim łóżku . Kiedy wchodził do mieszkania udawaliśmy że śpimy . Mój mężulek stał osłupiony i ogłupiały jak posąg przy łóżku , kiedy się poruszyłam i odchyliłam kołdrę na tyle by zobaczył moją nagość , zdecydowanie ...podjął decyzję. Co zrobił , podszedł nachylił się i zaczął całować , kiedy już się obudziłam , wyszeptał pytanie do mnie co ma zrobić, czy mnie opuścic czy wejśc na trzeciego . Zaproponowałam by został bo chcę jego i tamtego . Rozebrał się i wszedł pod kołderkę , kochałam się z nim w obecności tamtego ale gdy tylko skończył , odwróciłam się do kochanka i się kochaliśmy . w trakcie tego podtrzymywałam podniecenie u męża ...dłonią. Tak na przemian do samego rana , aż sam zaproponował że chce takich nocy więcej i akceptuje taki związek . Miałam więc dwóch mężów naraz , orgii co niemiara, sterowałam nimi we wszystkim jak z małymi dziećmi w przedszkolu. Jednak przesadziłam , brałam za dużo , zbyt mi się podobało i trwało za długo . Mąż uknuł intrygę , pomału przygotowywał swoje odejście czerpiąc z trójkąta same przyjemności. Później mi opowiedział że wtedy nie miał gdzie odejść, nie był stanowczo zdecydowany. Odszedł , zostałam z dwójką dzieci , kochanek okazał się mało zainteresowany mnie tak solidnie utrzymywać jak ...już były mąż . Było szalenie cudownie mieć ich dwóch , ale spieprzyłam .

Odnośnik do komentarza
Gość kamasutra2

Już dawno po dyskusji ale i tak cieszę się że natrafiłam na ten temat, przeczytałam wiele wspaniałych postów. I nie mam na myśli umoralniających, oburzonych osób które w jakiś niezrozumiały dla mnie sposób nadały sobie prawo mówić ludziom jak mają żyć i co jest dla nich dobre. Pozdrawiam panów Darek0106 i trójkątny rzadko zdarza się poczytać teksty tak mądrych ludzi, rozmowa z panami byłaby jak powiew świeżości w zatęchłym pomieszczeniu ;) trochę mnie poniosło. Dla jasności jako szczęśliwa i zaspokojona żona, nigdy nie fantazjowałam o dwóch partnerach co nie umniejsza mojego podziwu dla panów. Byłoby niezmiernie miło gdyby pan Darek0106 dodał puentę lub zapraszam do rozmowy inne ciekawe osoby. Dewotom już dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Gość trójkątny

do kamasutra2:Dzięki za miłe słowa , choć są szczury blogowe i plują na wszystkich Forach na każdy temat to też czasem znajdzie się osoba o miłym usposobieniu , perełka.Wiem że temat jest bardzo kontrowersyjny i ile komentarzy tyle poglądów . A że przeżyłem upojne chwile seksu w trójkącie więc dzielę się ze swoimi wrażeniami . To co moja partnerka ...doznała i to co ja przeżyłem tego nikt nie zdrapie z NAS. Ale , jest jedno ale , nie wystarczy chcieć , potrzeba bardzo kochać i ufać jak też wyzbyć się zazdrości. Jeśli moja ukochana partnerka kocha seks a ja bardzo chcę Jej dogadzać to dlaczego mam być jak ,,pies ogrodnika "?Taki seks jest na pewno szalony ale jakże inny od standardowego , to wiedzą tylko pary które to uprawiały ! Nie polecam ludziom o niskiej kulturze bycia , nawet niech nie wchodzą na strony o takich tematach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość trójkątny

dondarek o106, Dlaczego się tak targasz , na co czekasz , chcesz tego to do dzieła ! Zawrzyj z żoną układ lub umowę , że nie porzuci ciebie NIGDY w zamian pozwalaj Jej na wszystko w imię spełnienia Jej ,,marzeń "spełniaj te zachcianki , to jest bardzo słodkie i przyjemne choć nieco dokucza ...zazdrość . Ale jeśli wszystko odbywa się jawnie bez tajemnic i kłamstw i czasem razem we troje ? W takim scenariuszu byłem , jest cudownie , wszyscy dbają o wszystkich a seks to nie tylko płaskie spełnienie obowiązku, to gorący wulkan szaleństwa i nowych doznań .Nam się tak podobało a mnie tak bardzo zależało Jej dogodzić że pozwalałem aby w dni wolnym od pracy u nas przebywał !Dla sąsiadów i znajomych był krewnym , dla dzieci wujkiem , dla nas ...szaloną upojną orgią , dla żony Goliatem a ja spełnieniem erotycznych doznań. To co moja żona doznawała podczas takich spotkań tego nie da się normalnie na tym forum opisać. Warto było , ja byłem i jestem Jej najwspanialszym mężem na świecie , a co najważniejsze mi się to pozwalanie i uczestniczenie bardzo i to bardzo podobało. Wilk syty i owca cała Lepiej tak ? po co w końcu ma robić ci za plecami i się uwikłać tak że nie pozostanie nic tylko się .....rozstać

Odnośnik do komentarza

~Jacek39
Ja odradzam z innego powodu. Byłem 3 lata za granicą i żona miała kochanka. Zaspokajał ją kilka razy w tygodniu. W każdej pozycji, miał potężnego penisa. Kiedy się po powrocie wydało została ze mną. Ale jest już 10 lat od tego i kiedy chcę aby miała silny orgazm proszę aby mówiła mi jak ją tamten rżnął . I zaczyna opowiadać i natychmiast szczytuje.
Jeśli Ci się to tak podoba to czemu odradzasz i więzisz żonę w wspomnieniach , przyjemnych wspomnieniach . A może Ją więzisz , znęcasz i pastwisz się , dla własnej przyjemności ? Jeśli tak , to w końcu ucieknie albo skrycie zdradzi w najlepszym scenariuszu przestanie szanować lub już przestała ! Tutaj w komentarzach możesz poczytać inne wyjścia , przemyśl i wybieraj bo opatrzność wisi nad Tobą !

Odnośnik do komentarza

Pomysł fatalny jak by mi mąż coś takiego zasugerował to chyba bym go znienawidziła i jak dla mnie oznaczało by to że mu na mnie nie zależy ,a ja w ogóle nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ,rżenie mnie facet a mąż się temu przygląda toż ja żadnej satysfakcji bym nie osiągnęła ,jaki orgazm chyba poczuła bym się podle . Czy nie możecie zadowalać się oralnie ? język i palce mogą zdziałać cuda . Wibrator też jest lepszym rozwiązaniem niż to co sobie wymyśliliście , skąd taki pomysł człowieku, co Ty chcesz zrobić ,takiego obciążenia psychicznego nie wytrzymacie , to najlepsza droga do rozwalenia związku.

Odnośnik do komentarza

Do niki 500 Masz swoją rację poprawna żono , ale nie czytasz całości tematu . Krytyka owszem , ale poczytać uważnie już nie! Czy zdradzasz męża , czy dajesz powody , czy jesteś GORĄCA , rozwiązła , wnioskuję że nie .Temat Cię nie dotyczy i nie powinnaś się wypowiadać jeśli nie spełniasz powyższych uwag . A tak na marginesie jeszcze : szanować można się nawet w stałym trójkącie POZDRAWIAM Tr691 , trójkątny

Odnośnik do komentarza
Gość JestemZA3

Do ~jacek39.....Masz fantastyczną zonę Ona wie po co ma ci..ę i co tam potrzebuje . Gdybym był na twoim miejscu to bym zaprosił do wspólnego dogadzania żonie tego trzeciego . Tutaj (i nie tylko tutaj) jest ogrom wpisów ludzi zdeterminowanych którzy marzą i namawiają swoje połowy na trójkąt, i nic im nie wychodzi , a ty masz wszystko na wyciągniecie ręki, EGOISTO. Gwarantuje że gdybyś spróbował choć raz trójkąta dla ...żony okazało by się że to również dla ciebie !Doznania cielesne są niewspółmierne do dotychczasowych jakie przeżyłeś . Tak na marginesie , widać że żona bardzo mocno przeżywa tamte zbliżenia , a ty się nad nią pastwisz , fe!

Odnośnik do komentarza
Gość TeżTrójkątny

~Do Darek0106 , zazdroszczę Tobie że masz potencja,lnego kochanka DLA ŻONY . Fantastyczny pomysł dla kogoś kto tak bardzo kocha swoją żonę że chce Jej podarować kochanka do łóżka aby Ją zaspokoić -taka jest moja opinia. Z Twojego tekstu dopatrzyłem się tego że chcesz i przesz do trójkąta. Jeśli to Cię podnieca i potrafisz panować nad swoimi emocjami , zazdrością zwłaszcza , to co stoi na przeszkodzie ? Dla mnie chęć dogodzenia żonie tak by miała w seksie najwyższe doznania jest priorytetem więc pozwalam Jej na wszystko w zamian za zaproszenie do wspólnych przeżyć ! Kiedy to robimy w trójkę i jestem świadkiem lub współuczestniczę , to jestem tak podniecony i jestem tak ogromnie szczęśliwy (jakoś inaczej , tak jakbym robił coś nad szczególnego) że osiągam euforię . Moja kobieta tak to polubiła i tak Jej jest dobrze , że ...zawarliśmy układ o nie robieniu sobie krzywdy rozstaniem w zamian za .....Mieszka ten trzeci z nami i wspólnie żyjemy i sobie dogadzamy ! Jeśli tak potrafisz i tego chcesz i masz całkowite zaufanie do żony ...to nic nie stoi na przeszkodzie do celu !

Odnośnik do komentarza

Darku
Większość ludzi ocenia cię negatywnie, bo nie rozumieją absolutnie ani ciebie ani tego co czujesz. Ja rozumiem cię doskonale, bo chyba czuję podobnie. Moją najskrytszą i niespełnioną fantazją jest widok mojej żony w objęciach innego. Chciałbym wiedzieć jak reagowałaby na innego faceta i jak daleko by się posunęła, na co by pozwoliła.
To mnie podnieca i myślę, że sprawianie przyjemności kobiecie którą się kocha nie jest niczym złym. Większość mężczyzn żyje w słodkiej nieświadomości, bo nie przychodzi im nawet do głowy że żona sypia z innym. I to nie jest żałosne?

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy kochającym się małżeństwem a ta zdrada żony stała się kiedy byłem zagranicą. To był je były chłopak itd. Żona nie ma charaktery puszczalskiej. Niestety ten rok z tamtym facetem zostawił jej swego rodzaju ślad na sferze seksu. Prawda jest taka że ją skutecznie zaspokajał w łóżku. To właśnie skutkuje tym że w chwilach podniecenia podczas finału zbliżenia ona szczytuje łatwiej zauważyłem kiedy mówi o tym jak tamten ją miał. I nie robi tego delikatnie a jak dziwka. Używa słów których normalnie nie wypowiada. Rżnął mnie, wypinałam i wierciłam pupą i takie tam. Wycierał mi cipkę majtkami i je zabierał ze sobą i wiele innych takich zwierzeń. I tak wygląda nasz seks. Ale trójkąt z nim (mieszka blisko) nie wchodzi w grę. Jestem z jej strony tego raczej pewny choć boję się zapytać.

Odnośnik do komentarza

Jak już tyle masz to...ja bym zaryzykował! Bardzo podnieca mnie myśl że Moja mogła by mnie zdradzać na moich oczach i mam niesamowite wizje i stany podniecenia jak by to przebiegało.Ja na Twoim miejscu sam bym złożył propozycje i we troje poświęcał wieczory na full dogadzanie!

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wyobrażasz sobie jaką masz szansę spełnienia marzeń wielu marzycieli o 3kącie.Z tego coś opisał czysto jasne że Ty chcesz i ona też. Nie czekaj aż Ci ucieknie i spróbuj we trójkę.Pierwszy raz będzie może ci-wam ciężko ale już następne to eksplozja doznań. Nauczysz się żyć we troje,zazdrość minie jak wtopisz sie w seks i dogadzanie Jej. WARTO

Odnośnik do komentarza
Gość do Darek0106

Jestem bardzo ciekaw coś wybrał.Ja sam zaproponowałem,zorganizowałem ale na początek tylko obserwowałam i widok Jej jak bardzo przeżywa z nim tak mnie nakr3cił że. ...Nie często to robimy tylko wtedy jak się bardzo nazbiera chęci, tak raz w miesiącu.Więcej Ona chce a to z racji źe on ma większego i grubszego a ja dlatego że sprawia mi przyjemność widzieć Ją tak rozpaloną i że robi mi to co nigdy we dwoje.Łapie się na tym że coraz bardziej chciałbym aby on zamieszkał na stałe z nami bo jest fajny gość taki do wszystkiego a we troje super Jej dogadza.Mam najcudowniejszą żonę i najcudowniejszy seks!

Odnośnik do komentarza
Gość do Jacek39

Chłopie,masz wszystko by cierpieć lub korzystać.Jeśli podczas zazdrości stoi ci pała to...podejmij męską decyzję!Cierpisz i nawet boisz się pytać żony a wiesz że ona ciągle o tamtym członku marzy.Czy ten trzeci nie mógł by być twoim kumplem i zony kochankiem za twoją zgodą....Ja bym zawarł układ i na początek poprosił ją by to zrobiła tak niby przypatkiem z zaskoczenia ich nakrył i wtedy do dzieła...pokarz że dla niej zrobisz wszystko nawet we troje...kreci Cię to to wiecej nie cierp a korzystaj z innego ...najwspanialszego seksu!Twoj wybór, jasne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...