Skocz do zawartości
Forum

Trójkąt małżeński z byłym partnerem żony


Darek0106

Rekomendowane odpowiedzi

Typowy syndrom niewolnicy.Mimo że nabyte już od młodych lat to jednak tak głęboko pozostał W niej że nie potrafi inaczej funkcjonować.Ty też chcesz aby taka była,bo marzy ci się pod postacią wyrzeczenia i poświęcenia dogodzić jej wspólnie z tym trzecim.Na krótko fajny pomysł,

Na pewno jej dogodzisz i

sobie również. Ale czy dasz radę unieść konsekwencje, czy

Odnośnik do komentarza

~cytrynowa babeczka
~trójkątny
Postaram sie opisac swój przypadek , jesli masz cierpliwosc do czytania takiego tekstu . Mam bardzo gorącą żonę nimfomankę
Dała mi propozycje , że wybierze sobie partnera na ...trójkąt , bo o takim marzy i który mógłby Ją w końcu zatrzymac w domu , wyhamowac wojaże w poszukiwaniu zaspokojenia .

Twoja żona jest chora.Powinna się w takim razie leczyć bo ta choroba prowadzi do samowyniszczenia,depresji a nawet samobójstw.
Co Ty tu trujesz o jakimś szczęściu i przywiązaniu,jeśli nimfomanka nie potrafi się do nikogo przywiązywać.
Zamiast wykorzystywać chorobę tej biednej kobiety na zaspokojenie swoich potrzeb, to zaprowadź ją do seksuologa!Ty jesteś bardziej chory od niej ,jeśli nie dostrzegasz problemu.Ogarnij się.

Cytrynowa babeczka to ty jesteś chorą osobą jak nie rozumiesz ich zwiazku. ja zazdroszczę z całego serca Mam żonę i też bym chciał taki układ idealny! cytrynowa babeczka poszukaj sobie portalu dla gosposi Pozdrawiam buziaki

Odnośnik do komentarza
Gość ernetstdld

Opowiem w skrócie jak jest u nas. Jesteśmy z żoną 8 lat po ślubie, ona bardzo temperamentna lubiąca duże kutasy i dobrze zbudowanych mężczyzn. Nasz seks jest bardzo namiętny i czuły. Ale po pewnym czasie ona po prostu potrzebuje rżnięcia. oboje jesteśmy średniego wzrostu. Jesteśmy w trójkącie seksualnym od 3 lat. Ze starszym o 12 lat mężczyzną. Ustaliliśmy między nami lekką formę femdom. Żona dominuje w seksie, podporządkowałem się. Oczywiście standardowo poprzez poniżenie seksualne.
Okazało się, że nasz kochanek jest bi i lubi dominować.

Odnośnik do komentarza
Gość bull z przypadku

Sam jestem w takim układzie małżeństwo koło 40 ja mam 32 lata. Umawiamy się 2 razy w miesiącu w hotelu bo u nich dzieci ja jeszcze mieszkam z rodzicami. Poznaliśmy się w necie. Mąż tej kobiety ma dziwne upodobania lubi jak się mocno na nią spuszczam.  Muszę się posiłkować tabletkami prosent 600 na większy wytrysk i erekcję. W dodatku mam problem bo czasami muszę się onanizować wcześniej żeby za szybko nie dojść bo zabawa trwa około 4 godzin. Ostatnio poprosili mnie o badania czy jestem czysty i dochodzę w niej w środku a jest tej spermy jak wezmę ten specyfik tak dużo i jest gęsto biała że po wszystkim wypływa z niej dosłownie jak na filmach. Mam nadzieje że w żadne ciąże mnie nie wkręcą no ale sami maja 2 dzieci to nie sądzę żeby chceli wiecej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...