Skocz do zawartości
Forum

Zajęcia fitness a odchudzanie


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam chodzić od poniedziałku na fittness uda,brzuch,pośladki i na siłownię bierżnia, rowerek itd.
Chcę schudnąć 4,5kg. Proszę mi powiedzieć czy jak będę ćwiczyć to schudnę ? Chodzi mi o to czy nie nabiorę masy ciała ( przytyję, bo wyrobie sobie mięśnie) Jak to jest ? Osoby, które chcą schudnąć ,a chcą chodzić na fittness i siłownię,aby schudnąć
Obawiam się tego, że nabiorę masy ciała, zamiast schudnąć. :(

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

nie wiem co dziewczyny macie z tym rozrostem mięśni .... przecież to dobrze jak się mieśnie wymodeluja, dzięki temu unikniecie chociażby rozstępów, po za tym lekko zarysowane mięsnie wygladają ładniej niż kości pokryte skórą

Odnośnik do komentarza
Gość KingaBuziaczek

Chodzę do http://altusfitness.pl/ , tak w sumie, to namówiła mnie na to moja przyjaciółka. Ni czułam się jakoś źle w swoim ciele, ale teraz wiem, że mogło by być dużo lepiej. Jak zaczęłam ćwiczyć nabrałam ładniejszych kształtów, zrzuciłam trochę tłuszczyku tu i ówdzie, ogólnie baaaardzo polecam! Ćwiczenia ZAWSZE wychodzą nam na dobre, bo ciało je zwyczajnie lubi! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Motylka333

Chodzę na siłownię 4 razy w tygodniu. Biegam lub chodzę po bieżni ok.40min, do tego ćwiczenia na nogi i ręce. Nie tyje, a wręcz przeciwnie chudne. Oczywiście do tego odpowiednią dieta, ja akurat zdecydowałam się na dietę pudelkowa. Jeśli ktoś szuka takiej diety w Krakowie to polecam Optimal Fit.

Odnośnik do komentarza

Ja rzadko ćwiczę, czasami coś w domu bo nie mam zwyczajnie na to czasu., praca, dom, małe dzieci... Sama dieta mi wystarcza i też korzystam z Optimal Fit. Sama nie jestem w stanie godnie zachwalić apetyczności tego jedzonka, a nawet dzieci mi podjadają :)

Odnośnik do komentarza

~Agatka M

Ja rzadko ćwiczę, czasami coś w domu bo nie mam zwyczajnie na to czasu., praca, dom, małe dzieci... Sama dieta mi wystarcza i też korzystam z Optimal Fit. Sama nie jestem w stanie godnie zachwalić apetyczności tego jedzonka, a nawet dzieci mi podjadają :)

Ja akurat ćwiczę, sporo biegam i się rozciągam, robię to odkąd pamiętam bo moi rodzice są maratończykami :x Przez to muszę mieć dodatkowe kalorie, niby dodatkowy koszt ale no taki styl życia xd Optimal Fit to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o Małopolskę. W innych województwach chyba jeszcze nie działają, ale mogę się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Gość martawyszko

Każdy ruch jest wskazany jeśli zależy nam aby osiągnąć upragnioną wagę. Ja osobiście jestem fanką wczasów odchudzających. Mogę pojechać, odpocząć od miasta, świetnie się bawić i dbać o linię. Najlepiej wspominam w Zalesiu Mazury. Hotel świetnie wyposażony z mnóstwem atrakcji dla swoich gości. Pełen relaks

Odnośnik do komentarza

~kośkaa
~Agatka M

Ja rzadko ćwiczę, czasami coś w domu bo nie mam zwyczajnie na to czasu., praca, dom, małe dzieci... Sama dieta mi wystarcza i też korzystam z Optimal Fit. Sama nie jestem w stanie godnie zachwalić apetyczności tego jedzonka, a nawet dzieci mi podjadają :)

Ja akurat ćwiczę, sporo biegam i się rozciągam, robię to odkąd pamiętam bo moi rodzice są maratończykami :x Przez to muszę mieć dodatkowe kalorie, niby dodatkowy koszt ale no taki styl życia xd Optimal Fit to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o Małopolskę. W innych województwach chyba jeszcze nie działają, ale mogę się mylić :)

Nie działają, bo chciałam zamówić we Wrocławiu po wyprowadzce po studiach - no ale niestety. Uwielbiam ich diety i czekam aż będą dostępne poza małopolską :)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że będzie to na porządku dziennym że będą dowozić do większej ilości lokalizacji. Sam mieszkam w Golkowicach pod Krakowem, a nie jest to miejscowość na liście Optimal Fit do dowozu, udało się dogadać na szczęście i nadal jestem w stanie utrzymać dietę

Odnośnik do komentarza

~kośkaa
~Agatka M

Ja rzadko ćwiczę, czasami coś w domu bo nie mam zwyczajnie na to czasu., praca, dom, małe dzieci... Sama dieta mi wystarcza i też korzystam z Optimal Fit. Sama nie jestem w stanie godnie zachwalić apetyczności tego jedzonka, a nawet dzieci mi podjadają :)

Ja akurat ćwiczę, sporo biegam i się rozciągam, robię to odkąd pamiętam bo moi rodzice są maratończykami :x Przez to muszę mieć dodatkowe kalorie, niby dodatkowy koszt ale no taki styl życia xd Optimal Fit to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o Małopolskę. W innych województwach chyba jeszcze nie działają, ale mogę się mylić :)

szkoda ze nie działają bo sama chciałabym zamówić, znajoma z Krakowa korzysta od kilku miesięcy i co się widzimy to zachwala jak to dobre

Odnośnik do komentarza

Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od Ewy (kom.578 021 158) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Odnośnik do komentarza
Gość Littleless

Mam motywację - w połowie września moja siostra ma ślub i wesele, a ja jestem świadkową. Generalnie ważę mniej więcej tyle ile przed ciążą (ok. 58 kg/162 cm) i właściwie waga nie jest dla mnie jakimś dużym problemem, tylko ten brzuch... Jest duży i odstający. Gdybym założyła obcisłą sukienkę chyba każdy dałby mi co najmniej 4 m-c ciąży :twisted: To tam zawsze lokuje się większość moich dodatowych kg, to od zawsze jest mój kompleks. Od ok. 1,5 m-ca zdecydowanie ograniczyłam słodycze, staram się jeść mniej, a częściej. Nie wiem czy w jakikolwiek sposób przełożyło się to na moje kg, bo w wadze wyczerpały się baterie :p
No ale najważniejsze - dziś zaczęłam ćwiczyć z Mel B, na początek rozgrzewka i brzuszki. Potem może dorzucę do tego np. cardio. Niestety zazwyczaj mam słomiany zapał, więc proszę o trzymanie kciuków za moją wytrwałość. I za efekty oczywiście.
Zastanawiam się również nad zapisaniem się do gabinetu w Krakowie na takie zajecia wyszczuplające:
http://ego-medspa.pl/zabieg-termicznego-wyszczuplania/

Czy któras z Was może chodziła?

Odnośnik do komentarza
Gość MyActiveLife

Witam, zachęcam do rejestracji i dodania własnego ogłoszenia na nowym portalu Najważniejsze zalety portalu:

1. Dedykowany osobom z branży sport/ fitness/ dietetyki/ fizjoterapii

2. Możliwość otrzymywania publicznej opinii i oceny od podopiecznych (dużo dobrych opinii pozytywnie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów)

3. Szybkie i łatwe udostępnianie do wielu portali społecznościowych

4. Do 1 marca wszystkie nowe ogłoszenia są automatycznie promowane!

5. Dodajesz bez ograniczeń wszystkie dane kontaktowe jakie chcesz (tel, email, linki do portali społecznościowych)

 

Pozdrawiam https://www.myactivelife.pl/.../mya.../124-my-active-life-plspacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...