Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sha Sha

Pijani kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzech laskowy

i co nic się nie zmieniło... by szum nie ma szumu, tyle kontroli było po tym ostatnim wypadku i nic one dały. Ludzie jak byliy głupi tak są....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie przyszło wam do głowy że ten szum- to może odwrócenie uwagi od jakiejś większej afery, ja lubię się napić piwa, ale dopiero wieczorem, gdy mam pewność że nie będę nigdzie jechać. kiedyś lubiłam po piwku wracać z pracy graniczką do domu, zauważyłam że moje reakcje spowalniają się wówczas,,, nooooo i na wszelki wypadek wolę nie ryzykować utraty prawa jazdy więc odpuściłam. reasumując; uważam że to my sami musimy sobie udowodnić że nie warto siadać za kółko pod wpływem i to zanim na naszym sumieniu będzie ciążyć czyjeś zdrowie, bądź życie, jedyna kara która poskutkuje, to utrata prawa jazdy dożywotnio, wszystko inne to ściąganie pieniędzy z ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to się chyba nie zmieni Pijani kierowcy byli, są i będą niestety
tak samo jak przypadek kiedy kobiety porzucają swe nowonarodzone dzieci
Nie jeden przypadek był i żadna kara nie przestraszyła innych kobiet ,które to samo robiły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy taki alkomat coś pomoże.. w małym stopniu może tak.. ale przecież Ci co jeździli pod wpływem dalej będą ... jeśli im to nie przeszkadza i nie mają swoich zasad... w tym momencie już nie tyle, ze nie myślą o sobie i swoim zdrowiu, ale czemu nie myślą o życiu innych osób.. ... być może za małe kary są dla tych pijanych kierowców.. w rzeczywistości nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia... piłeś, nie jedź i koniec kropka... na prawdę są inne wyjścia.. jedź z miks innym, jedź autobusem , pociągiem, tramwajem, idź pieszo, istnieje coś takiego jak taxi... jeśli nie masz takich wyjść... lub ich nie uznajesz- nie pij ! proste. Czemu do ludzi to nie dociera... jakby alkohol był najważniejszy w życiu? Czy jest on cenniejszy? chyba nie.. nie warto się o tym przekonywać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy w tym temacie można jeszcze coś powiedzieć wiecej... Kary zaostrzyć zawsze mozna, może to dotrze, ale z drugiej strony ilu jest recydywistów? Którzy jeżdżą bez prawa jazdy, bo już odebrali im je za alko? Po za tym, choćby patrzeć na tą akcję z kobieta co zaparkowała w przejściu podziemnym.... ona ma inne plany i paszportu nie odda, i co podobno nie stawia się na komndzie, pewnie zupełnie uciekła z kraju.... No jak tak bedziemy postępować to nic nie wskóramy, skoro sędziowie są pobłażliwi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gruszka96

W Polsce to niestety poważny problem. Wybijamy się w niechlubnej czołówce europejskiej w tym aspekcie. Właśnie dlatego powinniście zadbać o to, by nikt w Waszym otoczeniu nie robił niczego głupiego związanego z jazdą po alkoholu. Zawsze możecie zainwestować w takie alkomaty jak  https://alko-maty.pl/ dzięki którym będzie Wam o wiele prościej zadbać o to, by za kierownicą zawsze być trzeźwym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...