Skocz do zawartości
Forum

Pijani kierowcy


Gość Sha Sha

Rekomendowane odpowiedzi

a nie przyszło wam do głowy że ten szum- to może odwrócenie uwagi od jakiejś większej afery, ja lubię się napić piwa, ale dopiero wieczorem, gdy mam pewność że nie będę nigdzie jechać. kiedyś lubiłam po piwku wracać z pracy graniczką do domu, zauważyłam że moje reakcje spowalniają się wówczas,,, nooooo i na wszelki wypadek wolę nie ryzykować utraty prawa jazdy więc odpuściłam. reasumując; uważam że to my sami musimy sobie udowodnić że nie warto siadać za kółko pod wpływem i to zanim na naszym sumieniu będzie ciążyć czyjeś zdrowie, bądź życie, jedyna kara która poskutkuje, to utrata prawa jazdy dożywotnio, wszystko inne to ściąganie pieniędzy z ludzi

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy taki alkomat coś pomoże.. w małym stopniu może tak.. ale przecież Ci co jeździli pod wpływem dalej będą ... jeśli im to nie przeszkadza i nie mają swoich zasad... w tym momencie już nie tyle, ze nie myślą o sobie i swoim zdrowiu, ale czemu nie myślą o życiu innych osób.. ... być może za małe kary są dla tych pijanych kierowców.. w rzeczywistości nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia... piłeś, nie jedź i koniec kropka... na prawdę są inne wyjścia.. jedź z miks innym, jedź autobusem , pociągiem, tramwajem, idź pieszo, istnieje coś takiego jak taxi... jeśli nie masz takich wyjść... lub ich nie uznajesz- nie pij ! proste. Czemu do ludzi to nie dociera... jakby alkohol był najważniejszy w życiu? Czy jest on cenniejszy? chyba nie.. nie warto się o tym przekonywać..

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy w tym temacie można jeszcze coś powiedzieć wiecej... Kary zaostrzyć zawsze mozna, może to dotrze, ale z drugiej strony ilu jest recydywistów? Którzy jeżdżą bez prawa jazdy, bo już odebrali im je za alko? Po za tym, choćby patrzeć na tą akcję z kobieta co zaparkowała w przejściu podziemnym.... ona ma inne plany i paszportu nie odda, i co podobno nie stawia się na komndzie, pewnie zupełnie uciekła z kraju.... No jak tak bedziemy postępować to nic nie wskóramy, skoro sędziowie są pobłażliwi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...