Skocz do zawartości
Forum

Wyrwanie rzęs zalotką


Gość masakraa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Dzisiaj podkręcałam sobie rzęsy zalotką i niefortunnie osunęła mi się ręka i zalotka wyrwała mi sporo rzęs na środku oka. Parę w łysych miejscach zostało, ale wiele wyrwało się z cebulką. Co mam zrobić? Cczy rzęsy odrosną? Jeżeli tak to ile mam czekać? Czy założenie doklejanych "jednorazowych" sztucznych rzęs na klej mi zaszkodzi?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~monika049049
ja tez wlasnie wyrwalam sobie rzesy zalotka i mam takie gole na srodku oka:( jesli nawet sa wyrwane z cebulkami to tez odrosna? i do takiego samego stopnia co mialam przed wyrwaniem?

Nawet w przypadku, gdy włos zostanie wyrwany z cebulką, następuje jego ponowny odrost po upływie określonego czasu. Z pewnością rzęsy wrócą do dawnego wyglądu. Bądź cierpliwa ;)

Odnośnik do komentarza

Witam. Od zawsze podkręcam rzęsy ech taka uroda i pierwszy raz zdarzył mi się taki wypadek! :( mam wewnętrzna stronę oka od połowy kompletnie łysą! wygląda to paskudnie. Włoski na pewno mam wyrwane z cebulką i mam nadzieję, że odrosną... z tego co tu widzę to jest taka szansa na 100% tak? hmm tyle, że moje wydepilowane brwi, czy wąsik już od jakiegoś czasu nie odrastają, niby jest to dla mnie w tym momencie wygodne, ale czy może tak się zdarzyć w przypadku tych wyrwanych rzęs??? :(

Odnośnik do komentarza

heh co dzień mimo, że nie minął nawet tydzień, wypatruję jakieś ,,kiełki'' :P ale niestety nic tego... Jak na razie wierzę, że odrosną i to bez żadnych ubytków, ale jak sobie pomyślę, że mogło by się tak nie stać to mnie przeraża ta wizja bo rzęs kompletnie nie mam po zewnętrznej stronie oka, więc źle mi się napisało poprzednio... katastrofa :'( z resztą jak widać na focie...

monthly_2016_03/wyrwanie-rzes-zalotka_3727.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość _Weronika_481

Od 4 dni moje prawe oko jest w połowie łyse, od teraz już nigdy nie dotknę zalotki. W tym momencie staram się stosować Regenerum na rzęsy... znaczy w miejscu gdzie powinny być. Na tą chwile nie widzę różnicy ale staram się dawać 2-3 razy dziennie a to tylko dlatego że często myje twarz i wypłukuje przy tym odrzywke na odrost. Wszystkim dziewczyną które w jakikolwiek sposób straciły rzęsy życzę szybkiego odrostu pięknych zdrowych rzęs, a resztę przestrzegam przed zalotkamii!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina auuu rzęs

Witam dziewczyny, może ktoś będzie wyszukiwał podobnego tematu tak jak ja dzisiejszego feralnego wieczoru... Zaczynam ratować się odżywka do rzęs, mam płyn do demakijażu z biotyną i chyba biotynę też będę brać doustnie.
Życzę wszystkim rzęs do nieba

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina3333

Zawsze przecież mozesz wybrac taką odżywke molash.pl/ Na pewno będziesz zadowolona tak samo jak ja, bo po 3 tygodniach stosowania efekty są rewelacyjne i co wazne widoczne. A efekt tak jak u mnie naprawde wyszedł szybko i kurcze widze ze z kazdym dniem jest ich wiecej i są dłuzsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Gośc monia
W dniu 23.01.2014 o 09:37, kosmetolog Joanna Hirszler napisał:

 

Witam serdecznie ja po laminacji rzęs strasznie ni wypadają rzęsy nie wiem co mam robić. I tak miałam krótkie rzadkie rzęski ale jednak miałam... Teraz po laminacji szok prawie już ich nie mam.. Czy rzęsy z cebulką odrosną.. Co mam robić czy są jakieś sposoby na odrosciecie.. Bardzo się boję że zostanę bez niczego 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...