Skocz do zawartości
Forum

Niezadowolenie z wyglądu i aktywny tryb życia


Gość Noemii

Rekomendowane odpowiedzi

witam!
Piszę tutaj na forum ponieważ dotkną mnie problem swojego wyglądu ( nie wiem czy to jest na tle niskiej samooceny czy naprawdę w swoich oczach widzę zbędne kilogramy) więc może zacznę od podstawowych informacji o sobie.
Mam 17 lat i 162 wzrostu moja waga wynosi 50 kg. Wydaje mi się że prowadzę raczej aktywny tryb życia bo chodzę na zajęcia taneczne z jazzu ( jest to dosyć wysiłkowa forma aktywności także jestem bardzo rozciągnięta) mój problem leży w tym że czuję się tak jakbym obrastał tłuszczem. Największy problem mam z moimi udami ich obwód to 52 cm. uważam że jest to za dużo jeżeli ktoś uważa inaczej chyba mnie to mało obchodzi bo chciałabym je ujędrnić i wyszczuplić. Moja rodzina uważa że jestem szczupła ale ja się tak nie czuje. Owszem wiem że jestem szczupła ale chciałabym żeby moje ciało było jeszcze szczuplejsze że tak się wyrażę bardziej zadbane. Prosiłabym bardzo o zestaw jakichś ćiwczeń na uda żeby je ujędrnić ( sama boje się cokolwiek robić bo nie chce żeby urosły mi mięśnie bo na łydkach i tak mam spore od zajęć tanecznych). A co chodzi o dietę jak powinna wyglądać dieta dla dziewczyny w moim wieku uwzględniając posiłki w szkole.
Chciałaby dowiedzieć się jeszcze jakie ćwiczenia mogłaby wykonywać na brzuch i biodra.
Radziłam się już mamy nawet chciałam pójść do dietetyka ale mama kazał popukać mi się w głowę wiec napisałam tutaj
bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...