Skocz do zawartości
Forum

Jak być piękną przez rok cały? Konkurs


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każda kobieta, pragniesz olśniewać swoim blaskiem i uwodzić pięknem. Pokaż, jak wyglądają Twoje przygotowania do nocy sylwestrowej i wygraj kosmetyki, które pomogą Ci zabłysnąć!

Wystarczy, że w wątku konkursowym "Piękna w Święta i przez cały rok!" napiszesz, jakie masz triki i sposoby, aby wyglądać zniewalająco w ten jedyny w swoim rodzaju wieczór.

Autorki trzech najlepszych opisów zdobędą zestawy kosmetyków Pharmaceris, w skład których wchodzą: antybakteryjny żel do mycia ciała Pharmaceris Body-Sebostatic, oczyszczający dermo-peeling do twarzy zwężający pory Pharmaceris Puri-Sebopeel oraz bakteriostatyczny płyn do twarzy, dekoltu i pleców (2% kwasu migdałowego) Pharmaceris Sebo-Almond-Claris.

Dodatkowo 10 uczestniczek konkursu otrzyma nagrody pocieszenia – bakteriostatyczny płyn do twarzy, dekoltu i pleców (2% kwasu migdałowego) Pharmaceris Sebo-Almond-Claris.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/kosmetykie.png

Konkurs został przedłużony do 31 stycznia. Jeśli uczestnik nie zgadza się z nowo ustalonym terminem konkursu, może odstąpić od udziału w nim.

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

Do Sylwestrowej nocy
przygotowuję wszystko, co w mej mocy;
już miesiąc wcześniej czynię ze swego ciała świątynię i ofiarowuj jej w darze, co potrzeba każe;
kremy, peelingi, maseczki, balsamy, żele, perfumy, toniki, mleczka, masełka, sorbety- to, co kochają wszystkie Kobiety.
Uczulające eliminuję i na ten szczególny wieczór użyć najbezpieczniejszych planuję.
Spacerek, rowerek- to poprawia krążenie, a ja chcę pokazać w ten wieczór nóżki jak marzenie. Na basen chodzę i o dietę dbam, więc na parkiecie kondycję mam.
Piję dużo mineralnej wody, - bo znam jej działania zbawienne dowody.
Sauna zwłaszcza przed świętami, nastraja mnie pozytywnymi przedsylwestrowymi wrażeniami.
Chcę się poczuć Afrodytą, wyglądać i pachnieć bosko!
Jakieś triki? Aromaterapia w połączeniu z muzyką relaksacyjną i masażem olejkiem do ciała- tego nigdy dość. Co to gwarantuje?
To, że w sylwestrową noc, nie wpadnie się w złość.
O piękno ducha zadba dobra rozrywka, rodzina i przyjaciele
i poducha. Wyspana, zrelaksowana i pachnąca- ja wiem, że będę w tę noc oszałamiająca!!!
Piękna cieleśnie i duchowo, wkroczę w Nowy Rok prawą nogą:D

monthly_2014_01/jak-byc-piekna-przez-rok-caly-konkurs_1408.jpg

Odnośnik do komentarza

fajnakrysia1
Do Sylwestrowej nocy
przygotowuję wszystko, co w mej mocy;
już miesiąc wcześniej czynię ze swego ciała świątynię i ofiarowuj jej w darze, co potrzeba każe;
kremy, peelingi, maseczki, balsamy, żele, perfumy, toniki, mleczka, masełka, sorbety- to, co kochają wszystkie Kobiety.
Uczulające eliminuję i na ten szczególny wieczór użyć najbezpieczniejszych planuję.
Spacerek, rowerek- to poprawia krążenie, a ja chcę pokazać w ten wieczór nóżki jak marzenie. Na basen chodzę i o dietę dbam, więc na parkiecie kondycję mam.
Piję dużo mineralnej wody, - bo znam jej działania zbawienne dowody.
Sauna zwłaszcza przed świętami, nastraja mnie pozytywnymi przedsylwestrowymi wrażeniami.
Chcę się poczuć Afrodytą, wyglądać i pachnieć bosko!
Jakieś triki? Aromaterapia w połączeniu z muzyką relaksacyjną i masażem olejkiem do ciała- tego nigdy dość. Co to gwarantuje?
To, że w sylwestrową noc, nie wpadnie się w złość.
O piękno ducha zadba dobra rozrywka, rodzina i przyjaciele
i poducha. Wyspana, zrelaksowana i pachnąca- ja wiem, że będę w tę noc oszałamiająca!!!
Piękna cieleśnie i duchowo, wkroczę w Nowy Rok prawą nogą:D

Odpowiedzi prosimy dodawać w wątku konkursowym "Piękna w Święta i przez cały rok!" :) Tylko odpowiedzi dodane w tym wątku będą brane pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękujemy za wszystkie tricki urodowe, którymi się z nami podzieliłyście :)

Oto zwycięzcy:
zestawy kosmetyków Pharmaceris trafiają do użytkowniczek:
milieP
czarnaewelinka
IwonaKra.

Natomiast nagroda pocieszenia - bakteriostatyczny płyn do twarzy, dekoltu i pleców (2% kwasu migdałowego) Pharmaceris Sebo-Almond-Claris - wędruje do:
niałka
Maniania
AgaWojtk
doradora
Chnum1975
martynica
bea79
klusunia25
lukasiowa
mdm79.

Zwycięzcom gratulujemy serdecznie :)

Prosimy o przesyłanie danych (nick z forum, imię i nazwisko, adres, telefon) do wysyłki nagród na adres konkurs@abczdrowie.pl, w tytule podając nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...