Skocz do zawartości
Forum

Ulubiony alkohol


Rekomendowane odpowiedzi

Bo wodka to jest specyficzny alkohol... niestety ale to % same w sobie i dla kogos kto nic nie pije to ...no wlasnie.

Tez omijam czystą wodke... czuję podwiadomie ze nie bylabym w stanie tego przelknąc...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

i te wasze drinki mają być zdrowe? z colą? no nie moi drodzy ja co dzień wieczorkiem lubie sobie zdrobić drinka na bazie bimberku własnej produkcji z wyciśniętym sokiem z grejfruta i to jest dopiero zdrowe - wina słabo lubię ale do obiadu w restauracji owszem się napiję ale najlepiej pić to co naturalne i swoje jak się to mowi dla zdrowotności:)

Odnośnik do komentarza
Gość Polka12378

Nie piję żadnego alkoholu. Świetnie się bawię wśród niepijących znajomych, nie miewam kaca i złych nasrojów kiedy nie wypiję. Alkohol jest ciężkim narkotykiem dla osób które nie potrafią się bawić i nie radzą sobie ze sobą

Odnośnik do komentarza

Sama rowniez jestem wiekszą fanką wina. Kiedyś na studiach czesto piłam wódkę, obecnie tej wódki unikam bo mi już tak bardzo nie smakuje ?

Znacznie bardziej wolę alkohole takie jak wina czy whisky:

https://outletalkoholowy.pl/67-wino-musujace

Polubiłam takie wino musujące. Nie pisze tutaj konkretnie o szampanie ale o prosecco, jest to wino wytrawne oraz ma znacznie lepszy aromat :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...