Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość soczomania

Ulubione soki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wasky

w domu pijemy raczej wode, ale do pracy staram sie brac soki i wyrabiac te 5 porcji warzyw i owocow. bardzo dobre sa z serii "smak natury", to sa soki 100%. troche trudno je dostac ale na pewno w polo markecie sa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klaszka

W zasadzie wszystkie soki są ulubione przez moje dzieciaczki, lubią też bardzo wodę smakową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość intua

Moje dzieci tak jak większość lubią słodkie napoje, jupik jest dobry od czasu d czasu kupuje wodę smakową, akurat za malinową dzieci najbardziej przepadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzynka00

Ehh a czyje dzieci nie lubią słodkości? Pokażcie mi takie - to chętnie przyjmę pod swoje skrzydła hehe :D Moje szaleją za słodyczami, ale staram się je ograniczać i podchodzić do wszystkiego w miarę racjonalnie. Np jeśli chodzi o napoje to w Jupiku zamiast cukru znajdziemy steweię no i konserwantów tez tam na próżno szukać - fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzudka

U nas w domu moje dzieci lubią wszystkie soki, bardzo im też smakuje woda smakowa, malinowa jupika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, żer najlepsze są soki świeżo wyciśnięte. te z katonów czy w słoiczkach mają swoje niezdrowe dodatki. Jakoś przecież muszą utrzymać swoją świeżość. O niesławnym syropie glukozow-fruktozowym słyszałyście? Tylu fachowców na tym forum, niech się wypowiedzą. Ja mam od niedawna nową wyciskarkę do soków Hurom. Podkreślam wyciskarkę, bo to zupełnie coś innego niż sokowirówka. Sokowirówka tnie, przecina owoce lub warzywa zatracając to, co najcenniejsze (enzymy, witaminy), a wyciskarka wykorzystując wolnoobrotową technikę wyciskania soku i tłoczenia oraz dzięki wbudowanemu tzw. ślimakowi, pozwala na otrzymanie soku w pełni wartościowego. Warto wiedzieć, że wyciskarka wolnoobrotowa nie wytwarza temperatury 42°C w której ginie witamina C.

monthly_2015_01/ulubione-soki_2462.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rennata21

Ja czesto kupuje sok jabłkowy Zaczarowany Ogród z PoloMarketu. Szczerze mówiąc dla mnie jest najlepszy. Jest zawsze w domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina3333

Dajcie spokój już z tą prawdą. Jak ktoś zjadłby danie gotowe z PoloMarketu - flaki po Zamojsku to od razu zmienilibyście zdanie. To jest naprawde pyszne. Mysle ze jeszcze do tego dodac promocje to na pewno jest to coś co łączy się w całość http://www.polomarket.pl/oferta/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość izga

Dla mnie obojętnie, aby tylko caprio był moim jadłospisie. Albo i tak tarczyn inny jakiś bo to sama bomba witaminowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eliza3321

To powinnas spróbować jeszcze nektar pomarańczowy Fruktonada z Polomarketu. Codzienniie rano pije do śniadanka. Smakuje jak naprawde wyciskany soczek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina32323

Nie wiem jak Wy ale jak trafię w sklepie dobry sok, to nie muszę wyciskać soku samodzielnie. Dlatego jesli chcecie polecenia- to w Polomarkecie na pewno znajdziecie pyszne i zdrowe soki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dominika098

Musicie na pewno jeszcze spróbować potraw- Pyzy ziemniaczane, kopytka lub kluski śląskie Go tove z Polomarketu. Ja jak nie mam czasu na takie porządne gotowanie to zawsze posilam sie takimi gotowymi ale naprawde dobrymi daniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...